Plotem kovu

Montáž kovového plotu tyčkový

Plot kovové demonstrace zcela relevantní v moderní výstavbě městských domů, protože tento typ plotu se liší od ostatních v tom, že není potřeba utrácet velké sumy na materiálu. Kupovat všechny nástroje mohou být drahé. Hlavní výhodou kovové plotem je považováno za lehké. Pozitivní zpětná vazba souvisí s dlouhou životnost konstrukce.

Klasický kovový plot tyčkový

Provedení funkce ochrany je příhradové plotové prvky umístěny v těsné blízkosti, a každý z nich je opatřen ostrým hrotem. Provést odpovídající výpočty před instalací celé struktury, můžete použít kalkulačku na webových stránkách na téma stavby.

Před plotem kovu, by měly poskytnout všechny hlavní body, které mají být spojeny s krytem zařízení. Plánovaná výstavba plotu vyžaduje odpovídající výpočty z perimetru obklopující území a konče vzhledu budov s ohledem na jeho podobách, včetně počtu a nákladů potřebných stavebních materiálů.

Název uzly a prvky z kovu plotu tyčkový

Nástroje a materiály potřebné

Po přečtení návod, jak správně nainstalovat kovový tyčový plot, můžete začít stavět plot. To bude vyžadovat, aby si koupit plnou sadu nástrojů:

 1. Šroubovák.
 2. Malý pomocný nástroj.
 3. Nástroj pro zemní práce.
 4. svářečka.

Našroubování montážní rám z kovu shtaketin. Malý pomocný nástroj vyrábět další typy prací na instalaci kovové plot demonstrace. Jako nástroj pro práci s pozemní a rypadla šachty vhodné konvenční lopatou nebo šneku.

1

Řidičské yam zařízení pod plotové sloupky

Nastavení příčné nosníky, které musí připojit kovový plot pro plot, které mají být pomocí zařízení pro svařování. Svařování je tou nejlepší volbou pro tuto práci. Chcete-li správně nainstalovat ploty dát o sobě evroshtaketnika by měl mít po ruce takových druhů materiálů, jako jsou:

Připevněte kovový rámeček k umožnění shtaketiny pozinkovanými šrouby. U konstrukcí, které mají nízkou hmotnost, vhodný profil potrubí průřez 60x60 mm. To mu umožní odolávat zatížení větrem. Koupit kovový plot může být 0,5-2 mm. Kov má horní povlak antikorozní vrstva, na které se aplikuje barva.

Proces, kterým se stanoví kovu do rámu plotu shtaketin

pro upevnění podélného zpoždění bez svařování, což umožňuje provádět instalaci kovové shtaketin je vyžadováno ve tvaru trubice s částí 20x40 mm. Pokud se plánovaná instalace kovový plot plotem s zděné pilíře potřebují cihel. Hrazda z kovu mohou být nahrazeny dřevěným trámem, kryt se pak spojí plot.

Dřevěná paprsek prochází před nanesením další zpracování antiseptické a po instalaci musí být malované. Podpěry musí být v malé vzdálenosti od sebe, protože je nutné vzít v úvahu hmotnost stromu a plot kovu. Čím větší je délka lišty, tím větší je riziko, že nebude držet shtaketiny kov.

Jak provést výpočet potřebných materiálů

Pro zajištění zachování zdrojů při provádění stavby plotu je třeba provést vhodné materiály výpočty.

Pro stanovení množství materiálů potřebných pro montáž kovový plot potřeb piketových kalkulátoru, které umožňují:

 1. Přesné měření obvodu, kterou musí projít plot.

Nastavit šířku mezery mezi shtaketin.

 • Vypočítat velikost brány a vrata.
 • Vyberte způsob lepení plotu prvky (svařování, kotva Spojovací prvek klip, rohu).
 • Pro stanovení požadované množství lag, podpěry, spotřebního materiálu (šrouby, barvy, základní nátěr).
 • Vzhledem k tomu, že délka zpožděním může být 2-12 m, pomocí kalkulačky pro výpočet nákladů na plotu materiálu by mělo být připomenuto, že podpora polohování kovu na plot musí být ve vzdálenosti 2-3 metrů od sebe. Tím bude zajištěno rovnoměrné zatížení na trámy. V případě, že náklady na materiál umožňuje provést nákup, takže výběr šroubů, neukládejte.

  Chcete-li zjistit počet profilových lišt, můžete použít vzorec:

  W = W * (1000 mm - Ps) / (133 mm + Ps),

  • W - počet plotu (jednotky);
  • Z - délka plotu (m);
  • Ps - šířka mezery (mm).

  Pokud je projekt určen pro stavbu plotu, „šachovnicový“ je třeba provést instalaci plotu hluchý přesazené. Takto získaný počet tyčkový vzorec musí být zvýšena o 2 krát. „Šachovnice“ je:

  Volba materiálu se provádí v závislosti na účelu vzorkovací zařízení. Největší ekologický verze plotu mohou být postaveny ze dřeva, takže zpětná vazba je vždy pozitivní. Nicméně, dřevo je mnohem levný materiál, na rozdíl od kovu. Není třeba utrácet velké množství úsilí a času, aby jej nainstalovat: plot bude vypadat po schodišti.

  Možné varianty pro upevnění plotu shtaketin

  Konstrukce by měla být provedena pouze z certifikovaného výrobku, což odpovídá GOST. V případě, že montáž plotu se provede v šachovnicovém vzoru, pak tato konstrukce poskytuje 2 typy:

  Hodnocení ukazují, že výhodnější je první volba, protože horizontální plot podobá žebříku, a je velmi snadné překonat překážku.

  Jak zajistit, aby kovový plot demonstraci

  Příprava a označení na území pro stavbu plotu

  Po sběru nástroje a materiály, můžete přistoupit k provádění instalace plotu. První na papíře, je třeba připravit návrh budoucí struktuře provádět všechny fáze prací. Výsledná struktura musí být dokonale plochý tvar. Tento úkol není příliš obtížné provádět veškerou práci sami. Je možné vytvořit projekt, který vytvoří kombinovaný plot.

  Když se připravuje stavební plán, to koupil požadovaný počet materiálů po výpočtů, před instalací plot dělá půdy zúčtování nečistot.

  Výroba nového návrhu by měla být zahájena po demontáži starého plotu. Tráva, keře a jiné rostliny se odstraní, povrch je vyrovnán.

  Systém pro montáž kovový plot demonstrační

  Po určení všech koutů obvodu by měly řídit kolíčky dřeva a vytáhnout lano mezi nimi. To umožní, aby před zahájením instalačních prací příslušného značení označit místa, která se zbavit podpůrné pilíře.

  Rozdělit každý bod instalace plotové sloupky po obvodu, což je nezbytné pro ochranu, řetězec se odstraní a množina začátek rám, například z materiálu z Leroy Merlin, prokázané odpovídající kvalitě. K tomu je nutné, aby vykopat jámu předběžně označená místa s hloubkou půdy mrazu.

  Připravte otvory pro podporu Plotové sloupky

  V další fázi zahrnuje kopání děr pro nosičů kovu plotem. Pro tento účel běžný rýč připraví předem. Požadovaný počet otvorů by měla být stanovena ve fázi výpočtu materiálů.

  Šikovný nástroj je vrták, který lze vyvrtat hlubokou díru. Velikost hloubky by neměla být větší než 50 cm. Vzhledem k tomu, plotové podpěry musí být nainstalován každé 2-3 m, jámy by kopat a to v takové vzdálenosti od sebe. Aby bylo zajištěno, nejspolehlivější konsolidaci pilíře, naplňte pit zeminou nebude stačit. Tam budou muset provádět betonáž, beton přípravu roztoku podle standardního postupu. Směsi mohou být buď připraveny a z písku, cementu a vody samotné.

  Během instalace plotu, je nutné sledovat vertikální polohu každého pólového jednotky, která zahrnuje použití vodováhy. Určit vzdálenost mezi sloupky je nutná s ohledem na délku lamel.

  Instalovaný podpora by měla být stanovena v určitém čase, protože čekat na úplné vyschnutí betonu bude mít 2 dny.

  Předmontovaná kostra piketových ploty

  Nářadí zamknout svislé opěry s rukama nad hlavou, můžete použít dřevěné podpěry.

  Jak nainstalovat soběstačnost

  V případě, že nosič je profilovaná trubka, jejíž část 40x40x4 mm, hloubku i pod ní, musí být stanovena klimatické oblasti. Vybrání může dosáhnout 1-1,5 m. Před betonování pilíře musí být zpracovány antikorozní kompozice. Při instalaci svislých tyčí by se měla zaměřit na zařízení rohové díly, které představují největší zátěž.

  Aby bylo možné bezpečně upevnit tyče do země, použijte štěrk, pěchování to dobře. Vnitřní dutina podporu s cílem zvýšit dobu trvání provozu zařízení musí být vyplněna betonem. Na horním konci je instalována plastový kryt, aby se vlhkost. V rozích po obvodu jámy pro sloupy musí být hlubší, neboť představují velkou zátěž.

  Zátky různých velikostí pro plotové sloupky

  Ve spodní části jsou stanoveny písku a sutě. Délka výztuží musí být navržena tak, aby po jejich velikost instalace shtaketin překročila příčníků 100-150 mm. Instalace by měla začít z pilířů, na rozích obvodu, a pak může začít výplň podporuje cementové malty obsahující písek, štěrk nebo připravený beton z mixéru.

  Při instalaci podpěry dříve nastínil místa, která je třeba pevně zámezí. Pro tento účel by měly být provedeny ke kontrole přesnosti značení se značkou, což znamená, po celé délce oplocení fixační bod, ve kterém je nainstalován kovový plot. To vyžaduje trpělivost, pozornost a přesnost. Tyto akce jsou prováděny po jáma byla připravena pomocí vrtáku nebo bajonetem lopaty, a montáž ložiska. Připevněte tyč po obvodu obklopujícího území by měla být pomocí samořeznými šrouby.

  Jak posílit zpoždění s vlastními rukama

  Pokud zakoupíte hotové sady od výrobce, vyráběné speciálně pro výstavbu plotů, nosné prvky v nich již obsahují prvky pro fixaci zpoždění. Když je k sobě vyrobené ploty, je nutné posílit konzoly, které slouží k upevnění podélných tyčí. Montáž dolní konzoly se provádí ve výšce 30 cm od země a vrchol - 50 cm od horní části sloupku.

  Pro přesnost instalace se používá stavba budovy a majáková šňůra, která se přitahuje mezi podpěry. Konzoly lze upevnit svařováním nebo použitím "kraba", což je sada svorek. Vytvoření vlastního plotu z vlnité lepenky, budete muset provést předběžné výpočty a určit náklady na požadované materiály.

  Proces fixace zpoždění oplocení

  Pokud by byla oplocovací souprava z kovového plotu zakoupena v Leroy Merlin, měli byste okamžitě použít pokyny, abyste se seznámili s technologií výstavby plotů. Vzhledem k tomu, že většinou je možné zakoupit části kostry spolu s plotýnkem, není nutné je natírat.

  Montáž žlabu na podpěry budoucího plotu může být provedena pomocí svařovacího stroje, poté jsou místa svařování pólů ošetřena antikorozním složením. Pokud v Leroy Merlin nebo v jiném řetězci obchodů byl zakoupen kovový ploty z určité barvy odděleně, pak může být rám namalován ve vhodné barvě, která bude kombinována s lakovaným povrchem kolíků. Po instalaci žurnálu je třeba začít vytvářet značky pro upevnění kolíků, což je velmi náročná práce vyžadující zvláštní pozornost a přesnost.

  Rozměrový nákres pro připevnění kulatiny a kovových plotů

  Zruby mohou být profilové trubky s průřezem 20x40x2 mm, které je můžete zakoupit v Leroy Merlin. Jsou upevněny na držáku silným šroubovákem, který je vybaven speciálním šroubovým nástavcem.

  Jak nainstalovat kovový plot

  Vytvoření plotu pro dům ideálního druhu je možné pouze tehdy, když budou provedeny všechny značky na příčných nosnících, což umožňuje přesně posílit ploty. Vzdálenost mezi nimi můžete vypočítat, pokud používáte kalkulačku. Namontujte kolíky k příčníkům pomocí šroubováku.

  Pro upevnění detailů je třeba velmi přesně, jinak je možné poškodit polymerní kryt kovového plotu. Začněte instalovat kolíky na rámu tím, že upevníte součásti na spodní plot plotu. Dolní okraj každého prvku by měl být zarovnán přes majákový kabel, který musí být těsně zarovnán horizontálně mezi podpěry krytu. Často je šířka mezery v rozmezí 50-100 mm.

  Pokyny pro upevnění kovového plotu k plotu

  Posílit plot může nejen šrouby, ale také šrouby nebo nýty. V takovém případě byste měli používat nýtovací nebo elektrický vrták. Při montáži plotu z dvojitého profilovaného plechu by mezera mezi lamelami měla být 80 mm. Zvolte velikost mezery mezi prvky plotu může být volitelná. Musí být striktně stejný podél obvodu plotu.

  Výhoda, kterou má plot z vlnité lepenky, je kvůli nedostatku nutnosti vyrovnat každý sloupek svisle. Pro vertikální vyrovnání a rovnoměrné rozložení kovových vzpěr v sekci použijte šablonu. Zabraňuje zkreslení a dosahuje standardní vzdálenost mezi částmi. Pokyny pro sadu Marlene, stejně jako technologie montáže plotu, zajišťují vzdálenost 50 mm. Může se snížit na 20 mm v krocích po 1 cm.

  Jak nainstalovat horní lištu plotu

  Kromě plotu od výrobce si můžete koupit římsu. To zvýší atraktivitu vzhledu konstrukce. Můžete jej upevnit, stejně jako kolíky, pomocí samořezných šroubů. Je-li přísně horizontální horní okraj, je nutné na něj nainstalovat ochrannou tyč. Pro jeho posílení byste měli použít speciální lepidlo nebo pevně svařit tyč na podpěry plotu.

  Vytáhnutím šňůry majáku po celé délce podélných dříků je nutné svařovací stroj svařit profilové trubky po celé délce rámu. Místa svařování jsou primární. Pak by měla být struktura natřena a převedena do konečné fáze oplocení domu. Pro upevnění kolíků je nutné provést šroubovák. Samořezné šrouby by měly být umístěny podélně. Vzdálenost může být vybrána nezávisle a 100-150 mm od země.

  Dokončena sestavená horní tyč plotu z plotu

  Pokud vybudujete plot kovového plotu neumožňuje jeho náklady, pak můžete nainstalovat plot z vlnité lepenky. V každém případě, abyste zajistili spolehlivou ochranu území před nežádoucí pronikáním lidí, zvířat, skryjte dům od zvědavých očí kolemjdoucích, měli byste získat od výrobce kvalitní materiály nebo soupravy. Komentář k technologii výstavby plotů z kovového plotu ukázal, že to není těžké. Můžete si vytvořit vlastní.

  Ploty z kovových plotů: instalace, výběr, cena

  Ploty vytvořené z plotu mohou mít jinou formu, barvu. Vzdálenost v lumenu je možné změnit. To vám umožní vytvořit atraktivní vzhled plotu, který perfektně zapadá do designu lokality, což je zajímavější.

  Níže uvádíme několik fotografií některých možností.

  Tento plot je populární. Existuje několik hlavních důvodů.

  1. Dokonale doplňuje terén jakéhokoliv terénu.
  2. Může být zajímavé kombinovat s jinými stavebními materiály, které se podílejí na tvorbě plotů.
  3. Existují možnosti organické kombinace se zdivem nebo kamenem. Je také zajímavé podívat se a jeho kombinace na bázi kovu nebo betonu.
  4. Nekomplikovaná instalace umožňuje jej aktivně využívat ve většině domácností. Je snadné jej instalovat, aniž by uživatel měl zvláštní dovednosti. Nemusíte utrácet další peníze na práci pracovníků zaměstnaných při instalaci plotu.
  5. Snadná údržba může být hlavním důvodem jeho obrovského využití. Současně se provádí odstranění závad, které na něm probíhají během provozu. Takové škody mohou být způsobeny vnějšími přírodními faktory, které se mění po celý rok.
  6. Spolehlivost. Používáte-li vysoké prvky, pak spolu s dekorací se stává spolehlivým prvkem ochrany místa před vniknutím cizích osob.
  7. Měli bychom poznamenat, že plot vám umožňuje rostliny přímo u prvků struktury. To je zvláště důležité pro vlastníky pozemků pro domácnosti.

  Ceny za kovové ploty

  Náklady přímo závisí na materiálu a velikosti. Rovněž důležitým parametrem je tloušťka kovu, ze kterého je vyroben.

  Níže jsou nejčastější typy, ceny pro ně na předměstí, které pomáhají vědět, kolik stojí tato položka.

  Instalace plotů vlastními rukama

  Pro provedení instalace je třeba provést řadu postupných kroků.

  1. Připravte se pilíře podpěr. Obvykle se vyrábějí na bázi kovových trubek nebo tyčí na dřevěném základě o velké tloušťce.
  2. Také je nutné připravit úzké kolejnice s použitím kovu.
  3. Je třeba věnovat pozornost příčné tyče, které jsou také vyrobeny na bázi kovu. Je to nutné nejen z ozdobného hlediska, ale také jako prvek pro vytvoření dodatečné strukturální tuhosti.
  4. Dále vypočtete délku a výšku.
  5. Poté se vypočítá vzdálenost mezi vertikálními prvky, které vykonávají podpůrné funkce. Současně provádíme výpočty podle velikosti.
  6. Předběžně připravujeme přípravu budoucího oplocení.
  7. Ve sloupcích spodní části jsou ošetřeny horkou pryskyřicí. To eliminuje procesy spojené s rozpadem. Proto bude doba služby mnohem delší.
  8. Teď jsme osvobozeni od plevele, trávu linii budoucího oplocení.
  9. Potom rozložíme majáky na předpokládané území plotu a označíme místa, kde budou umístěny tyče. To by mělo být zapamatováno Délka rozpětí mezi nimi nesmí přesáhnout tři metry. V opačném případě dojde k prohýbání sekcí, což rychle způsobí zlomení.
  10. Naše instalace provádíme v zemi. Pro větší spolehlivost se doporučuje naplnit betonovým roztokem. To je zvláště důležité pro kovové sloupky.
  11. Nyní po ztuhnutí roztoku je možné pokračovat k instalaci vodorovných vodítek mezi sloupy. Zde je třeba si uvědomit, že je možné předem namontovat vodítka a poté namontovat na nich konstrukční prvky. Také existuje možnost, když je část předem připravená, a poté se připevní ke sloupkům pomocí stejných vodítek.
  12. Během montáže na vodítka je třeba mít na paměti, že vzdálenost musí být v úrovni šířky jednotlivých prvků. Upevnění se provádí jak pomocí šroubů, tak pomocí hřebíků nebo samořezných šroubů. V situaci, kdy jsou tyče z kovu, jsou vodítka instalována na rohách, které jsou předběžně svařeny s těmito konstrukčními prvky.

  Ploty z cihel a kovových plotů

  Tento typ zahrnuje součásti vyrobené z kovu o tloušťce řádově 4,5 milimetrů.

  Pro montáž je nutná sada nástrojů včetně vrtačky, svařovacího stroje a šroubováku.

  1. Původně vypracován.
  2. Nyní je třeba rámeček namontovat. Za tímto účelem jámou vykopávají místa určená. Jsou to instalované sloupky. Nadále se nalije základ.
  3. Po dokončení základů se zdiva provádí přibližně půl metru od sklepa.
  4. Kromě toho se doporučuje, aby kovové sloupky byly zděné. Tím se vytvoří zajímavější vzhled.
  5. Během výstelky jejich cihel musíte nejprve připravit rohy na úrovni zamýšleného upevnění budoucích průvodců. Za tímto účelem jsou svařeny tak, že po nich jsou výčnělky nejméně deset centimetrů.
  6. nyní provádí montáž horizontálních vodítek. To lze provést i pomocí svařování nebo pomocí šroubů.
  7. Dále namontovány všechny vertikální složky. Tato práce se provádí shurpovorta šrouby. Můžete také použít samořeznými šrouby na kov. To se nedoporučuje montovat svařením, protože to přinese nepříjemnosti při opravách. Nyní plot je připraven k provozu.

  Stručně a do té míry, - jak instalovat a montovat.

  Plot kovové demonstrace (evroshtaketnika) vlastníma rukama

  Volba oplocení pro web, není snadný úkol - je třeba, aby bylo spolehlivé, odolné, překrásná. Všechny tyto požadavky jsou splněny plotem kovového demonstrace (evroshtaketnika). Vyšplhat to problematická - není ten druh tuhosti. Zlomil „nudný“ - obvykle, fanoušci chuligánství omezena tím, že dvojice ohnutých lamel. Krása, samozřejmě subjektivní kritérium, ale tyto ploty vypadají lépe než ve stejném pevným plotem z vlnitého. Kromě toho, že nejsou tak náchylné k zatížení větrem, které ušetří na pilířích podpory. Další výhoda - oni produvaemost. Obecně platí, že dobrá volba.

  Co je kovový plot

  Kovový plot z pozinkovaného ocelového plechu. Reliéf vytvořený na list, načež se rozřeže na pás-shtaketiny, na které se vztahuje ochranných prostředků malované. Získané pásky určité výšky. Typicky výška -. 150 až 180 cm pro montáž plotu potřebují více nosné sloupy (obvykle 60 * 60 * 2 mm), je tětiva (dva nebo tři příčníky, které probíhají mezi póly), a spojovací materiál.

  Vypadá to docela tuhý

  evroshtaketnika tloušťka kovu se může pohybovat od 0,4 do 1,5 mm. Nejběžnější - z oceli o tloušťce 0,5 mm. Shtaketiny šířka - od 80 mm do 128 mm, délka - 2 metry.

  P a M - ve tvaru kovových profilů tyčkový

  Každý kovový plot s odlišným profilem: P (obdélníkový) ve tvaru písmene M a půlkruhové. Hrany M ve tvaru mají větší proto mají větší tuhost. Ale je zde ve tvaru písmene U, ve které v „zadní“ tvarovaných drážek. Ale v tomto případě, to je těžké říct, který z nich bude tvrdší. S největší pravděpodobností, druhé, a to zejména v případě, že sešívaný hrany.

  Každá firma má své profily

  Půlkruhový mají také větší tuhost, ale obtížné vytvořit a obecně mít vyšší cenu. Pro větší pevnost podél podélných bočních dalších drážek mohou být vytvořeny.

  Obecně platí, že čím více drážek, žeber, tím lépe odolává ohybu délce pásu. Ale cena dostane vyšší s rostoucí složitostí reliéfu. Vzhledem k tomu, že je samo o sobě dosti velké, obvykle budete muset hledat kompromis. V každém případě, bar má tak, aby vydržely své pokusy ohnout.

  Na co se zaměřit při výběru

  Zvolíte-li kovový plot, je vhodné se podívat na navrhované hře žijete. Uvedeno, může mít stejnou tloušťku kovu, a v praxi by se tím, že okrajové pásy z jedné šarže lze ohýbat prst s jinou stranou, jako zaměření selže. To je jeden výrobce. Případ jako kovový strany, a to je zřídka stabilní.

  Švy hrana, několik vrstev ochranných nátěrů - to jsou známky dobrého kovu tyčkový

  Stále je třeba věnovat pozornost okrajům - to je lepší, když jsou vráceny. Za prvé, je to více atraktivní vzhled, a za druhé, větší tuhost laťkový, a za třetí, ostrá hrana je ohnuta a nemohou přijít k úrazu. Nevýhodou v plotě s válcováním jednoho - za vyšší cenu, protože to vyžaduje zvláštní vybavení a více času na zpracování.

  Pokud budeme hovořit o výrobě určitých firem, populární evroshtaketnik velký linka ( «velký Line "), Barrera Grande, "Nova"," TPK Metallokrovli Center», FinFold, UNIX ( «Unix").

  Je pochopitelné a způsob malby. Tam je železo plot s oboustranným a jednostranný malby. Pro jednostranné, zadní strana je pokryta vrstvou půdy bez barvení. Má proto Gray. Plotem kovu s jednou stranou edá vnitřní část. Není to tak špatné, - není zřejmé. Pokud nejste spokojeni s touto volbou, nebo koupit oboustranný obraz, nebo malovat sami. Nátěr se „střechu“, výběr správného odstínu. Všimněte si, že malované štětcem kovový vzhled ... ne tolik. Je-li zbraň, vzhled je docela dobrá, i když není dokonalý.

  Vypadá to, že „špatné straně“ namalované na jedné straně kovového plotu demonstrační

  Také byste měli mít na paměti, že existují dva typy zbarvení kovu demonstrace:

  První metoda je mnohem spolehlivější, protože použití technologie vyžaduje speciální vybavení a přísné dodržování technologie. V důsledku takového plotu vydrží zvýšené mechanické namáhání. I v případě, že je poškrábání v povlaku (ačkoli se musíme snažit), kov nekoroduje, protože stále existují ochranné nátěry, které brání korozi.

  Polymerní povlak - tou nejlepší volbou pro dnešní den

  Práškové lakování, teoreticky, ne horší. Ale pouze v případě, že byl vyroben v souladu s pravidly: na ošetřený kov způsobil ochranný povlak, a na něj - prášková barva a peče se ve speciálních komorách. Ale jde o to, že můžete použít barvy v „garáži“, a nějakým způsobem je možné, aby tam hořet. Výsledkem bude zcela odlišná pouze. Kromě toho tam jsou ready-made listy čínského původu. Malují uplatnit v prodejně, ale často přímo na naivních oceli. Zevně identifikovat všechny tyto nuance nemůže být, a pak je tu sebemenší škrábanec rez. Tak, že polymerový potah více „bezpečné“.

  Co může být z kovové plot demonstrační

  Kovový plot může to líbí nebo ne, není účetnictví pro vkus. Ale z hlediska praktičnosti, budou určitě vyhraje dřevěné protějšky. Jakmile nastavení, pak se nemusíte pamatovat léta plotu. Není nutné malovat, že mají slušné pohled jako kvalitní nátěr vydrží roky bez viditelných změn. A to je - jedním z důležitých faktorů, které nás nutí přemýšlet o tom, instalaci plotu.

  Varianta nepodložené

  Na základových pasech

  Na základech a sloupců slínku

  K dispozici jsou jedno a dvoulůžkové (oboustranný, šachovnice) Způsob montáže pásky kovové demonstraci. Když dvouřadé, hranolky mají na obou stranách řetězce, a tak, aby byly alespoň centimetr překrývají. Proto je vzdálenost mezi pásy by měla být o něco menší než šířka shtaketiny. V tomto uspořádání se pásy na metr plotu vyžadují 55 až 60% více. Ale plot získá téměř neprosmatrivaemye - jen v určitém úhlu, můžete vidět malou část plochy. A to i přesto, že plot není pevná, a všechny „kouzlo“ z pevného plotu vám nebudou ovlivněny.

  Způsoby upevnění kovového demonstraci: jedna a dvě řádky

  Nejčastěji pásy kolíky vertikálně, ale jsou zde i horizontální metoda montáž - to může být i jednořadé nebo dvouřadé. Horizontální plot vypadá spíše „exotické“. Když dvouřadý (oboustranný) montážní konzoly se získá obecně neprůhledné.

  Horizontální železa plotem

  Nevýhodou tohoto způsobu instalace, která vyžaduje speciální sloupce a mezilehlé sloupky, které poskytnou požadovanou tuhost. Další detail: pásek typicky produkovat až 180 cm, tím déle si objednat, a to stojí za to peníze navíc. Takže buď stále více Tyče nebo přeplatí vlastní velikost.

  Při instalaci v řadě, mezery mezi lamelami se mohou lišit. Přesná vzdálenost je vybrána náhodně, v závislosti na tom, jak „transparentní“ chtějí, aby plot. Ve většině případů, je vzdálenost mezi shtaketinami je 35 až 50% šířky popruhu. Ale to není obvykle přicházejí s méně, a s velkými mezerami.

  Při instalaci „šachovnice“, pokud nechcete, aby být viděn pod úhlem svého dvorku, měli pásy pokrývat 50% nebo více shtaketiny šířku. Je-li „prosmatrivaemost“ nedůležité, můžete si dát jim tak, aby se okraje překrývají jen o 1 cm.

  Výška plotu se volí v závislosti na přání hostiteli. Chcete-li maximalizovat nádvoří byl uzavřen před zvědavýma očima, délka popruhů by měl být 180 cm. S ohledem na skutečnost, že jsou mírně zvýšené nad zemí, to je dost pro drtivou většinu lidí nejsou schopni se dívat do svého území.

  Vybrat požadované výšky

  Pokud nemáte jedno, tam bude něco vidět přes plot, nebo ne, můžete si vzít a 1250 mm a 1500 mm. V prvním případě bude plot skončí někde v úrovni hrudníku kolemjdoucí, ve druhé - v úrovni očí nebo o něco níže (přibližné vyrovnání, viz níže), a to je bez základů.

  Šířka průchozího svislého plotě kovu -. 200-250 cm je v takové vzdálenosti vykopané pólů a, a potom se připevní mezi dvěma a třemi příčnými nosníky. Tento kříž se nazývá „zpoždění“ nebo „řetězec“. Pro výšky plotu 150 cm je postačující dva příčné nosníky pro vyšší s výhodou tři.

  Existuje několik druhů výplňového rozpětí (vzdálenost mezi nosnými sloupy). Nejjednodušší způsob, jak nainstalovat přímý způsob - to je, když jsou všechny proužky o stejné délce. Přes plot může být odeslána ve tvaru písmene U pásek ze stejného materiálu (prodává na stejném místě, kde evroshtaketnik). Kromě estetického zatížení, se rovněž vztahuje na kovové části, které se prodlužuje životnost plotu.

  Druhy kovu piketových plotů

  Všechny „vlna“ vyžaduje ořezávání většině barů po určitou vzdálenost. „Vlny“ v rozpětí provést v krocích po 50 nebo 25 mm. V kroku 50 mm Výška rozdíl mezi nejkratší a nejdelší tyče významné, ale plot vypadá tenčí. V případě „vlny“ v krocích po 25 mm, nebo s „dvojí vlny“, rozdíl je menší. Horní ořezává okamžitě mnohem méně časté, ale mohou být také nastavit. Pouze v místě „vlny“ zlomenina bude muset oříznout strany a ohýbat.

  Při montáži plotu tyčkový kov v centrálním Rusku, doporučujeme instalaci póly profilové trubky 60 mm * 60 (60 * 40 je to možné). Pro příček výhodnější, aby se stejné profilové trubky, ale část 40 * 20 mm. V tomto případě plot přesně stojan zatížení větrem a sněhem.

  Při instalaci instalační krok pilíře - 2 metry. V případě dvou příček, se připojuje tak, že okrajové pásy před tím, než bylo 25 až 35 cm od shtaketiny Jestliže je výška 150 cm nebo více, ve vzdálenosti 30-35 cm, kratší. - 25 cm, s výškou plotu nad 1,5 m. lepší, aby se tři protokoly, a to nejen v oblastech se silnými větry. Těsně pod dvěma nosníky je příliš velká vzdálenost mezi zipy, kvůli které pásy se snadno tlačit.

  Přibližně vzdálenost nutné namontovat nosníky při instalaci kovové plot demonstrační

  Existují dva způsoby uchycení prkna: na šrouby a nýty. Šrouby a nýty instalovány na obou koncích pásů na každém z ramen. To znamená, že v případě dvou příčných tyčí, každá tyč musí být na 4 šrouby / nýty, v případě, tři, pak by měl být přípravek 6 kousky na shtaketinu. Můžete samozřejmě opravit jeden šroub nebo nýt na kříži a nastavte ji ve středu. Ale v tomto případě posunout ručičky shtaketiny snadnější než kdy jindy - a přelézt plot není nutný.

  Takže montáž rychlejší, ale je to „čistě dekorativní“ fence

  Který z typů upínacích si vybrat? Šrouby lze snadno instalovat - to je jejich výhoda. Ale oni jsou také snadno odšroubovat, že za určitých okolností může být nevýhodou. Nýty vyžadovat více času nastavit, ale také si je mnohem obtížnější. Co si vybrat? Na přední straně plotu či plotu na dlouhou dobu bez dozoru (sezónní zahradní návštěvách), určitě stojí za to dát nýt. Samozřejmě, že v případě, že útočníci se zeptat sami účel bude vyrovnat se s nýty, ale to by bylo obtížné. Při montáži plotu mezi sousedy v domovech trvalého pobytu, je možné stanovit kovový plot na šrouby.

  Jak jste si pravděpodobně všimli, kovový plot je vyrobena téměř stejnou technologii jako ocelový plech a plech stojí méně. Z tohoto důvodu mnoho, zobrazí se myšlenka, aby se plotu, propouštět ocelového plechu na proužky. V zásadě to lze udělat, pokud jste schopni snížit hrozně linku bez výraznějších výkyvů. Ale měla by být použita pro řezání kovu Nůžky - rýhovaný nebo manuální. Grinder snížit v každém případě je to nemožné, protože hoří ochranný kryt. Takže práce nebude jednoduché a bude odnést spoustu času. Pokud jste se nebojí, můžete zkusit.

  U malých plotů lze nalézt nekonditsiyu ve skladech nebo výrobci

  Jaký je absence improvizovaných demonstrační vlnitého ocelového plechu? All zřejmé hrana je hladká jen zřídka, neboť je obtížné dělat ručně. Kromě toho je řez není chráněna a může začít rezivět. Můžete samozřejmě chybět sekcích značka / lak, ale i pro všechny vrstvy tvořené obvykle zcela čistý povrch. To znamená, že slice místa je nejprve nutné odstranit prach (není tak těžké, ale vyžaduje určitý čas), pak další, a odmastit. Pouze v tomto případě bude ochranný povlak být opravdu kvalitní.

  Je žádoucí, zavaltsevat okraje - to umožní větší tuhost provizorní oplocení, protože ocelový plech je vzácná forma další reliéfy. On „drží“ formu vzhledem k jeho velikosti a střídání vln.

  1

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *