kovový plot

Kovové zábradlí

Kovové ploty nejsou nic jiného než vynikající volbou odolné a spolehlivé krytí, který není schopen pouze k ochraně soukromého majetku, ale také dát ohradní plocha atraktivní vzhled. Mnoho majitelů těchto plotů potvrdí, že kvalitní materiál umožňuje dost dlouho používat plot, ne se bát o bezpečnost osobního majetku.

Konstrukce kombinovaného příjmu kovových profilů sloupků a cihel

Výroba kovových plotů mohou být vyrobeny na zakázku. V tomto případě se s možnostmi, které chcete, měli byste se podívat na výrobce za schválení kvalit a vlastností budoucnost plotu. Co pravomocí, kovové ploty, jakož i jejich typy a vlastnosti popsané níže.

Kvalitativní charakteristiky kovového oplocení

Kovový plot, bez ohledu na to může být, je v první řadě spolehlivost, což redukuje na kvalitě derivátu materiálu.

plot zařízení Varianta kov

Vezměme si nejzákladnější důstojnosti, podporovat použití produktů v celosvětovém měřítku.

 1. Trvanlivost a spolehlivost. Kovové ploty, s ohledem na padělané nebo svařované typů, mají vysokou pevnost. Kov je téměř není deformovaný, má vysokou odolnost proti nárazu a další mechanické poškození. Kovaný plot může být naprosto spolehlivá ochrana nějakého domu, chrání před vniknutím nežádoucích hostů.
 2. Dlouhodobé užívání. Vynikající kvalita a výkon, aby se kovový plot trvanlivé. Poté, co byla zjištěna takový plot může být více než 10 let se nemyslet na jeho nahrazení.

Plot kovaných předmětů, polykarbonátu a cihel

1

Výběr vzorů pro odběr kovových tyčí

Kromě přínosu pro budoucí vlastníky kovového oplocení, je důležité si uvědomit, že životnost plotu závisí do značné míry na tom, jak se o něj postarat. To líbí nebo ne, a kovu - se jedná o materiál, který dříve či později začne rezivět.

Příklad původní plot kovovým profilem

Kromě toho, drobné oděrky také může vést ke korozi, a to nejen kazí vzhled, ale i celistvost plotu. To pomáhá zabránit včasné zpracování korozi kovových povrchů povlaky, a odstranění části rezavé. Doporučuje se natřít plot alespoň jednou za tři roky, a v případě potřeby častěji.

Různé kovové ploty a jejich vlastností

Kovové pletivo a kovové ploty mohou být vyrobeny v různých provedeních a mohou mít různé funkční zatížení.

Velikost a konstrukce plotu kovových trubek a profilů

V tomto ohledu je klasifikace, která umožňuje rozdělit všechny kovové ploty do několika skupin, a tím pomáhá, spotřebitelé budou určovat výběr konkrétního typu.

Ploty kované: funkce a montážní pokyny

Ploty vyrobené z kovu kováním skutečně považována za elitu a založena především na místech s vysokou důležitostí. Zdobení plechové prvky kování plot je jedinečný, poutavý, převést ji do umělecké dílo. Hlavní výhodou takového plotu je neuvěřitelná síla, která mu umožňuje použít více než jednu dekádu.

Žádné mechanické poškození a žádné kolizi může dojít k poškození a deformaci, že příjem je nesmírně důležité.

Příklad dekor kované oplocení venkovského domu

Instalace kovaných plotů lze provést vlastníma rukama, jediná věc, aby zvážila, takže skutečnost, že struktura a její prvky mohou mít působivou váhu. V této souvislosti se doporučuje použít výtah, který umožňuje získat všechny prvky do požadované výšky, není přitom své vlastní úsilí.

Ano, zvažte možnost self-montáž.

 1. Vezměte měření obvodových území, na kterém k nákupu materiálu. Musíme si uvědomit, že kromě plotu sekcí, budete potřebovat podpůrné sloupy, které budou distribuovat zatížení všech plotů. Pro výpočet potřebného počtu těchto pólů může být se zaměřením na skutečnost, že oni jsou obvykle přizpůsobí každé dva metrů.

Výběr s originálním designem pro kované železné oplocení

Nákres konstrukce oplocení kovových prvků

Takhle jednoduché manipulace může dát dekorativní kovový plot, který bude skutečnou podporu a ochranu, jakož i chloubou každé domácnosti.

Lehká verze, která je ideální pro rozpočet ochran - je plot plechů. Kovový profil pro odběr je plochá deska z tahokovu, která je potažena speciální vrstvou, což umožňuje využití volného prostoru na listu. Nejčastěji se tento plot je orámován záhonů a květinových zahrad, ale může být také plně plot na chatě nebo do zahrady.

Hlavní výhodou takového plotu je jeho rychlost a jednoduchost montáže, která je vyrobena s vlastních rukou. Kromě toho plotu tak levné, a umožňuje uložit do rodinného rozpočtu, který kombinuje vynikající kvalitu s cenovou dostupností. Cena profil je zcela závislá na jeho tloušťce a tloušťka ochranného povlaku.

Pro instalaci plotu na svém vlastním webu, je třeba se postarat jen o dvě věci: na betonáž nosných sloupů a čalounění práce s listy profilu. Ano, včetně správného množství profilu a samořeznými šrouby na kov a horizontálním posunem, je nutné nastavit jeden ze základních pilířů. K tomu, využití zahrady vrtné jámy pod sloupky, které jsou stanoveny póly a naplněnými betonem. Odlehčená verze pólů mohou být pokryty zeminou, pevně ji pěchování. Vzhledem k tomu, plech je dost snadné, není třeba dělat základy.

Když póly jsou připraveny, jsou svařované nosníky - nosníky, které jsou nástrahy profilové plechy. Instalován plot z vlnité lepenky dostatečně rychle. Listy se šrouby návnad na nosníky ve vzdálenosti 10-15 cm. Konečný krok v procesu instalace je horní okraj plotu. Pro tyto účely existují speciální čepice, které tvoří ostré hrany bezpečné a není traumatizující.

Ve skutečnosti, plot - paralelní kovové segmenty, připojený ke dvěma nosníky.

Vnější a úprava kombinace kovového plotu a oplocení cihly

Kov demonstrantů Ploty dobře využít v uspořádání zahradnictví sektoru pro záhony a malých zahrad, ale lze nalézt také v uzavřeném prostoru. Obrovská škála plotů na trhu, vám umožní vybrat si ty nepředvídatelné a původní verze, v případě neexistence smlouvy, aby pořádek v továrně na vlastních skic.

Kovový plot pro plot reprezentované ve formě sekčních částí, jehož konstrukce je plně v souladu s názvem. § je přivařen svarem na opěrných pilířích, které v tomto případě mohou být buď součástí základu, a samostatná jednotka. Malá měrná hmotnost umožňuje podporu také použít konvenční trubky.

Vlastní montáž zahrnuje instalaci nosných sloupů, které jsou přivařeny ke kovové části piketových plotů. To je v podstatě veškerá technologie k provedení výkonu jakékoliv začínajícího stavitele.

V případě, že instalace selže, můžete se uchýlit k pomoci odborníků, kteří budou rozhodovat podobný problém v mžiku. Ale cena za tyto služby mohou být velmi nepředvídatelný.

Neméně populární a požadoval vše pro příměstských oblastech je kovové pletivo na plot. To je skvělý a levný způsob, jak chránit osobní spiknutí, zatímco ne že ji zbaví dalšího slunečního světla a tepla.

Svařované pletivo oplocení, je snadno ovladatelný a jeho instalace bude mít sílu i ty nezkušené. Aby instalace byla provedena správně, je nutné definovat parametry plotu, a to je s jeho výškou.

Z tohoto obrázku je zcela závislá na rozsahu, v jakém vžitý bude podporovat potrubí.

Levná alternativa slušný oplocení vyžaduje opatrnost při práci, jakož i v souladu se všemi normami a požadavky. Pokud budeme mluvit o instalaci v kostce, je třeba poznamenat, že potrubí, které budou namontovány mřížky musí být zapuštěny dostatečně hluboko do země, aby plot byl plochý a nekroutí, když jsou vystaveny silným větrům.

Připraven plot svařovaných sítí v zemi

Loni v létě v zemi k instalaci plotu plechů. Rychle ho nainstalovali, nějaké potíže během instalace nevzniká. Byli jsme spokojeni s cenou plotu: na rozdíl od jiných druhů, náš plot byl mnohem levnější. Pro mě je důležitá výhoda je, že v plotě nejsou žádné trhliny a díry, tj. E. Na jeho dači, můžu dělat cokoliv, protože věděl, že mě nikdo nevidí!

Jak vyrobit kovový plot

 • Krém na Ekzomin houby nohou
 • Kapsle z Vetoksik parazitů
 • Komplex Sustalayf obnovit klouby

Kovový plot - plot, který je srovnatelný se spolehlivostí podobné struktury z kamene nebo betonu. V tomto článku vám ukážeme, jak vytvořit takový plot, za jeho druhy a vlastnosti.

Výstavba kovových plotů

Strukturálně, kovové ploty jsou rozděleny do tří hlavních typů:

 • neslyšící ploty. Jsou charakterizovány kontinuálního pásu, bezpečně skryje z dohledu mimo území lokality.

Různé kovového oplocení

Nejběžnější varianta plotu - síťovina mesh, připevněn k nosnému sloupku. Materiál takového drátěného pletiva je použita, ze které splétáním a bodové svařování je vytvořen čtvercový nebo kosočtvercový buňky.

Takový plot je vyroben spojením kovové prvky elektricky svařovaného mříž. Někdy jsou kombinovány s tvářených výrobků. Svařované mezi plotové sekcí jsou díly často představují umělecké kompozice. Pokud je správně přizpůsoben stylu domu, bude svařovaný plot trvat značnou estetické potěšení pro své majitele a jejich hosty.

Chcete-li vytvořit kovaný plot vyžaduje hodně úsilí, přesnost a zkušeností, takže je vyroben ručně Master-profesionálové. Výsledkem jejich tvrdou práci se může stát skutečným uměleckým dílem. Kované ploty se často vyznačují osobnost a strohou krásu.

Plot z vlnitého plechu

Popularita tohoto typu kovového oplocení díky rozumné ceně použitých materiálů, jejich nízké hmotnosti a spolehlivosti.

Výhody a nevýhody kovového oplocení

Trvanlivost a spolehlivost kovové ploty potvrdila dlouhodobé použití praxi. Kromě toho je instalace těchto zařízení má řadu výhod:

 1. Poskytuje spolehlivou ochranu pro zahrádkářské oblasti od zvědavých očí a vniknutí nežádoucích návštěvníků.

Problémy, které představuje konstrukci plotu, je mnohem méně. Mezi ně patří následující:

 • Významné hmotnost materiály, zejména svařované a kované železné ploty. Vytváří určité potíže během přepravy a instalace plotových dílců.
 • Přečtěte si přehled o komplexních prostředků hemoroidů Proktonol
 • Jak zhubnout 20 kg - skutečné hodnocení z Guarchibao

montážní technologie kovové ploty

Plot z plechu

Pro upevnění těchto stupňů ochrany požadovaný trubek profilu obdélníkového průřezu pro vytvoření opěrné pilíře a rám, profilované plechy, šrouby, „bulharské“ šroubovák, vrtačka, rýč, úroveň budovy, kladivo kabel a kolíky. Pokud máte v plánu udělat s zděné pilíře, další je třeba malty a ochranné kryty.

Pro montáž kovového oplocení požadované podpory sítě, „pletivo“, dráty, šrouby, šroubovák, úroveň budovy, kolíčky, šňůry, pásky, betonové M400 a vrták rýč.

Takový plot může být za tepla nebo za studena kování. Druhá metoda je vhodná pro self-naplnění. K realizaci požadované kroucení stroje pro dekorační řezu detail kované plotu svařovacího stroje, „Bulharská“ lavice šroub a sada domácího nářadí.

 1. S pomocí kolíků, pásky a šňůry prolomit oplocení budoucnosti, s přihlédnutím k umístění všech jeho funkcích.

Při použití kamene, betonu nebo výrobě cihel regály postup instalace kovového oplocení je stejný. Ocel po v tomto případě bude působit jako výztužný prut v dekorativní podporu. Vzhledem k zvýšené hmotnosti struktur pod kované plotu se sloupci kamene potřebují pevný základ. Proto před montáží kovové výztužné vzpěry pro budoucí plot obvodu kopat příkop a umístit jej v kovovém rámu z tyčí d. 12 mm.

Před výrobou kovového plotu je vhodné požádat o ceně základních materiálů. Cena jednoho listu vlnité lepenky - 300 rublů, a role „započtení“ mřížky. - 500 rub. Polotovary pro kovaného plotu lze koupit nebo pomocí kov, který má na farmě místě.

kovový plot: výhody a znaky

Ploty vyrobené z kovu jsou velmi populární, protože jejich trvanlivost a řadu možností. Takové ploty jsou vytvořeny v továrně a na místě rychle a snadno instalován bez účasti odborníků. Stylový design exteriéru dělá kvůli kované prvky, ale mnozí raději nejvýstižnější a možnosti.

Chránit svou zemi prostor může být konstrukce z různých materiálů. Plot kovu jsou velmi žádaná, protože několik charakteristik. Jsou to:

 1. Spolehlivost a životnost. Kovový plot je obtížné deformovat nebo poškodit mechanicky, takže tato možnost je vhodná pro instalaci na jakékoliv předměstské nebo příměstské oblasti.
 2. Trvanlivost. Zvyšují životnost jakéhokoli kovového krytu může být včasné zpracování povrchů.
 3. Zvýšená bezpečnost. Každý kovový plot má vysokou úroveň spolehlivosti, samozřejmě, pokud to není z plotu nebo síťoviny. Masivní plot z kovových tyčí nebo pevným plotem nebude tak snadno překonat.
 4. Snadnost péče. Včasné zpracování kovového povrchu bude spolehlivě chráněna proti korozi a rzi.

Je také důležité, aby proud z kovového oplocení se vyrábí z různých konfigurací - svařované, v řezu, z vlnité lepenky nebo kované. Proto je snadné zvolit možnost, která se hodí do vnějších rysů chaty.

Nejúžasnější způsob, jak budovat plot na místě - použití síťoviny roll-ok. Za prvé, je to levné. Za druhé, že má velmi jednoduchou instalaci. Tento materiál sám o sobě - ​​je ocelový drát, ve kterém je nízký obsah uhlíku, a vzhledem k této flexibility, kterou poskytují. Mesh povlak může být z oceli, pozinkované nebo na bázi polymerů. Nejlevnější pozinkované pletivo, takže tento materiál je velmi populární mezi zákazníky. Mezi nedostatky materiálu pro oplocení lze identifikovat náchylnost k různým vlivům a otevřenosti, který není jako každý majitel příměstských oblastech.

Životnost, bezpečnost, estetika - hlavní rozdíly kovaných plotů, které jsou organicky zapadají do designu jakéhokoliv území. Všechny návrhy tohoto typu jsou rozděleny do tří typů:

 1. Ochranné ploty - jednoduchá a levná. Ve většině případů jsou tyto konstrukce jsou označeny sekční ploty, dodaných v konečné podobě, které mohou sbírat pouze na místě. Chcete-li ozdobit plochu plotu, to může být provedeno s další dekorace v podobě ozdob.
 2. Ploty na bázi kovového kování - je to reprezentativní vzory, které se vyznačují tím, umělecký výkon na základě zvláštních náčrtků. Dekorační vzory kované prvky jsou spojeny pomocí svorek a karet, a při jejich výrobě používá pouze jednotlivé vývoj.
 3. Kombinované ploty jsou založeny na standardních šablonách jsou připraveni, ale může být upravena v souladu s kreativní nápady zákazníka.

Připraven z kovové ploty vytvořené pomocí kování profilových trubek, tyčí a tyčí různé velikosti. Malovat povrchů za použití různých prostředků, a v některých případech provedeny jejich patiny. Nejvýznamnější výhodou kovaných plotů osobnosti - druhý ze stejného designu je nepravděpodobné setkat.

Svařovaný plot - stavba, která se rychle sestavena a plně chrání soukromé vlastnictví před vnějším světem. Výhodou tohoto typu zahrnují:

 • řada konstrukčních řešení;
 • vynikající bezpečnostní prvky;
 • snadnost použití;
 • trvanlivost.

Představila několik druhů moderních kovových plotů. Fotografie ukazují rozmanitost designů. Svařované ploty může být profilován, kované a svařované v řezu a na mřížce.

Podobný požadavek oplocení na regeneraci obchodních center, nemocnic, obchodních ploch. Kromě toho se usnadnilo shromažďování a sledování oploceném areálu, tyto vzory jsou trvanlivé provoz a estetika.

Kované a svařované ploty ještě více esteticky kvůli kovaných dílů, jimiž plot stává individuální vzhled. Je vhodné pro montáž na ochranu dětských hřišť, domů, zahrad, dům území. Výhody tohoto řešení jsou: rychlou montáž, provoz, trvanlivost a možnost montáž. Ale tam jsou takové struktury jsou výrazně dražší.

Svařované sítě ploty mohou být umístěny s jakýmkoliv reliéfu na místě. plot část podobného typu kovu propouští světlo dobře, takže tyto struktury se často používají k vymezení oblastí v zahradách a pozemků. Kromě estetiky a rozumnou cenu, které přitahují pozornost na rychlou instalaci a snadnou péči.

Takové ploty jsou ideální, pokud jde o hodnotu za peníze, a navíc splňuje požadavky na spolehlivost a dlouhou životnost. Profilovaný plech dobře s zděné pilíře, ale je možné instalovat plot a kovové tyče. Hlavní věc je, že celá konstrukce je robustní a schopný vydržet síly. Popularita profilované plechy vzhledem ke skutečnosti, že se zcela pokrývají oblast od zvědavých očí. Navíc, vzory jsou k dispozici v různých barvách, a to je skvělá příležitost k přemýšlení o vnější design.

Palubky - moderní a praktické

Palubky, snad nejpopulárnější a prověřený materiál, který poskytuje spolehlivé oplocení systém pro vašeho domova či zahrady. Jedinečné vlastnosti vlastností výkonových poskytnutých materiálu - ocelových plechů, které jsou reliéfní. Profilovaná vytvořen zcela pod kontrolou hosty, takže vysoká kvalita je jiná. Mezi výhody těchto návrhů zahrnují náklady na levnou a rychlou montáž.

Je také důležité, že kovový profil je k dispozici v široké škále tvarů a velikostí, výšek vln a určení. Nejvhodnější pro vybudování kovového profilu plotu je považován za C-8, který má snadnost, s odolností proti různých faktorech. Instalace je také jednoduchá, bude to vyžadovat přípravu kovových sloupků, příček, plotovky a šrouby.

Takové ploty jsou jemné struktury na bázi svařovaných kovových trubek. Takový plot kovu poskytuje dobrou propustností světla, které se liší jednoduchost a trvanlivost. Podstatou návrhu je to, že oplocení sestává z úseků svařeny válcování kovů. Oblíbené jsou dnes 3D panel ploty, které mají horizontální ve tvaru písmene V ohyby na vnějším povrchu. Tyto ploty mají panely z pozinkovaných tyčí, které se dále vztahuje na polymerních směsí. Prostřednictvím těchto Sekční ploty za předpokladu, že estetický území.

Stávající výrobci nabízejí žádný plot postavený z kovu (profil), který může vyzvednout strukturu, která bude nejautentičtější pohled v určité konformaci. V závislosti na druhu branku výkonu si můžete vybrat jako jednoduchý plot pletivo, síťovina nebo plot z vlnité a dalších originálních návrhů na základě padělaných prvky.

1

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 + 6 =