Plot z cihel a vlnité lepenky

Plot z cihel a vlnité lepenky

Plot z cihel a vlnité lepenky, je třeba dělat a jak to dělat takový plot

Nověji plot z vlnitého zdálo pouze jeden rozpočet pro zahrádkáře. Ale časy, jak technologie změnila. Nyní, plot z vlnité lepenky v kombinaci s jinými materiály: cihly, dřevo, kámen - to je, i když ne vždy levný, ale stále atraktivní a funkční verze plot pro každého, ať už jde o luxusní vilu nebo malý venkovský dům.

Jak udělat plot z vlnité lepenky, a proč byl tak dobrý, budeme se snažit, aby vám řekl příklad výstavbu plotu z cihel a vlnité lepenky.

Palubky: klady a zápory

palubky, profilovaného nebo pozinkovaného plechu, potažené vrstvou polymerového povlaku - moderní, žádané, stavební materiál, který je široce používán v pokrývačské práce, pro stavbu různých druhů plotů, stěn, dočasné stavby či hospodářských budov (garáže, přístřešky).

Se profiluje střechu a stěnu. Tyto různé typy vlnité různou pevnost a tuhost.

1

Pro stavbu plotů a zdí použití stěnového vlnitý plech.

Pros plech, který zní:

 • pevné látky (vyrobené z ocelového plechu, jehož tloušťka se mění v závislosti na účelu plechového profilu: střešní nebo stěnové)
 • tvrdé (způsobené žebra získané v procesu profilování)
 • odolnost vůči vlivům prostředí: vlhkosti a mrazu - to vše díky pozinkování a povlak polymerní kompozice, barvy ale nezmizí na slunci - opět, díky speciálnímu složení polymeru,
 • levné - podporuje a to jak přímo, dostupnost materiálů, z nichž je vyroben, a poptávka po plechu,
 • odlišnou barvu a vzor materiálu, který může vytvořit téměř jakýkoliv účinek: zdivo či dřevo.

 • snadné ovládání (například ve formě hotových výrobků, a v průběhu instalace) materiálu.

Tím, zápory patří Pouze to, že i přes svou pevnost, tuhost a odolnost proti srážení, vlnitý - je dostatečně tenký, aby snadno traumatizována, při řezání, ochranný polymerní povlakový materiál.

Nicméně, tato nevýhoda je relativní, protože, výběru správného nástroje pro řezání a ořezávání plechového profilu (pilky nebo skládačky), systematicky připravit, seřizování a opravy poškozených oblastí polymerního povlaku na podlahy, bude materiál vydrží bez problémů, mnoho let ,

Plot vlnité lepenky: Výhody

Plot vlnité lepenky - zvláštní druh plotu, který kombinuje cenovou dostupnost v ceně, poměrně snadnou a rychlou instalaci a 100% spolehlivost.

Výhody plotu z plechového profilu je, že je v první řadě, pevný plot a plot, že:

- postaveny rychle, díky své jednoduché konstrukci a je k dispozici pro výstavbu vlastní,

- možné vytvořit žádnou úlevu v této oblasti, a to bez složitého výkopu,

- poskytuje potřebnou bezpečnost, důvěrnost soukromého majetku, stejně jako hluk a pyleizolyatsiyu z vozovky: díky možnosti výstavby plotu téměř všechny výšky (až 7 metrů na výšku) (umístění archy vlnité lepenky, horizontálně i vertikálně)

- Je možné kombinovat několik materiálů: dřevo, kování, cihel a kamene. Takový plot je nejen funkční, noi vypadá velmi originální a krásné.

Často plot z vlnité a kombinovaného plot zvlněná.

Druhy kombinované plotu vlnité lepenky:

- palubky plot s zděné pilíře a sloupy, zdobené s kamenem,

- plot profilované kování

- palubky plot s cihlové / kámen a kované.

Zděný plot s Bent fotografiích

Varianty registraci cihlové plot s vlnité lepenky jsou velmi různorodé. V přítomnosti kreativního myšlení a představivosti, konstrukční možnosti takového cihlového plotu jen měnit a nekonečné.

Plot z cihel a vlnité lepenky vlastníma rukama

Jak si vybudovat cihlovou plot s vlnitými vlastních rukou? Snažíme se popsat základní principy výstavby plotu.

palubky - lehký materiál, takže pro stavbu plotu z vlnité lepenky a cihly bude stačit sloupovitý základy. Jen pilíře a bude cihel. Ale pokud chcete vytvořit velký plot s uzávěrem, bez základových pasů již nestačí.

Schematicky to bude vypadat takto:

Nyní je třeba určit množství ocelového plechu pro takový odběr vzorků: pro tento účel z délky plotu musí být odečteno šířka zděné pilíře vynásobené celkovým počtem.

Pro stavbu pilířů muset koupit trubky, cihly, malty pro zdění. Ocelový plech pro upevnění se potřebují nesou nosníky profilovaných trubek menší než pro stavbu sloupů o průměru, například 40H20 mm a pozinkované stiskněte podložku a šrouby.

- Zjistili jsme, s výhledem na založení a postavit ji

- nastavit póly a případně i sokl,

- mount klene: upevnění ložiskové trámy a trapézový plech.

- nastavení víčka na cihlové zdi, přesněji, na zděné pilíře, na ochranu proti možné před škodlivými vlivy počasí a zároveň, k dekoraci, čímž se získá úplný pohled na hotový plot z cihel a vlnité lepenky.

Cihla plot s Bent

Plot z cihel vypadá luxusní a slušný, bude spolehlivě chránit území infield nebo příměstské oblasti vniknutí. Takový oplocení jsou dnes elitní segment a okamžitě poukazují na vysokého společenského postavení vlastníka oploceném areálu.

Ale velmi významné náklady, které budou vyžadovat výstavbu plotu z cihel, není vždy odůvodněno. Takový plot vypadat masivní a poněkud monotónní a ponuré. Ne vždy zapadají do architektonického souboru budování relativně malou zemi nebo příměstské oblasti. A mnohem více atraktivní vzhled v kombinaci s ploty pilířů cihel a zvlněných úsecích. Takovéto provedení je nejen mnohem levnější cihlové zdi, ale je to jednodušší a elegantnější vzhled.

Kombinované ploty zděné pilíře slouží dvojímu účelu. Kromě vizuální přitažlivost, které významně zvyšují oplocení stavby. Ploty s zděné pilíře odolnější a spolehlivější než světelné závory z profilovaných plechů s podpěrami kovových trubek.

Zděný plot s podlahy vypadá elegantní a reprezentativní doplnění a zdobení budova panorama infield, a to zejména v těch případech, kdy fasáda zemi nebo země dům ze stejných cihel.

Ale není to podmínkou. Brick je perfektně kombinovat se všemi moderními materiály používané pro fasády. Plot z vlnité lepenky s zděné pilíře může být tolik tváří jako velký výběr moderních typů cihel.

Úspěšné dokončení estetickou funkci, zděné sloupky jsou výztužná žebra ploty, zajišťující jeho stabilitu, když je vystaven žádným naklápěcích sil.

Menší význam dekorativní část plotu, a je ve tvaru fólie, z níž část oplocení. Kromě toho, že moderní tvarovaný list může být téměř jakoukoliv barvu a odstín může být použita pro výrobu vlnité lepenky plot pod cihly vyrobené moderní technologií fotografii offset.

Vzhledem k výhodám výše uvedených, plot z cihel a profilových listů k dnešnímu dni, jeden z nejčastějších možností používaných k ochraně země a příměstských oblastech. A to i přesto, že použité materiály, například, čelí cihel, jsou poměrně drahé, a proces výstavby zděné pilíře dost dlouho a vyžaduje vysoké dovednosti.

Nicméně, výsledek bude zdůvodnit veškeré úsilí a peníze. Elegantní cihlové sloupy zdobí jakýkoli design s důrazem na chuť porcí hostitelů a pevnost a odolnost v kombinaci plot snadno argumentovat svodidel z cihel.

Přístroj zděné pilíře kombinovaný příjem

Výška cihel a cihlových pilířích fólií mohou být velmi odlišné. To je zvolena v závislosti na zamýšleném výšce plotu sekcí, sloupec by měla být 100-150 mm nad horní profilové desky.

Velmi důležitou charakteristikou plotového sloupku je jeho příčný řez. Nejčastěji se sloupem v sekci aby se velikost je stejná 380h380mm, to je jeden a půl cihly. Tato část poskytuje dostatečnou pevnost sloupce a stabilitu při co nejmenší spotřebě materiálu.

Uvnitř sloupu zdivo je lepší položit ocelové výztuže. Tím se zvýší odolnost vůči zatížení v ohybu pilíře. S výztužných prutů s výhodou elektrickým svařování se váží a vložené části, které budou později pevných podélných vedení pro montáž profilovaným plechem oplocení sekcí.

Zdiva pilíře, které stanoví bránu a bránu, vyztužené s ocelovým profilem nebo potrubí. To je nezbytné, aby bylo zajištěno, že vydrží docela těžkých kovů hmotnost Casements dveří a vrat.

Horní kryt cihla ohradníkové kůly speciální kovové nebo betonové kloboučky, které chrání zdivo před poškozením v průběhu případného zmrazení vlhkosti pasti uvnitř.

Kromě toho jsou tyto prvky, aby se struktura úplnější sloupce.

Je velmi důležité vybrat ten správný krok plotové sloupky, to znamená, že vzdálenost mezi nimi. Uděláte-li příliš malý, bude to výrazně zvýší náklady na odběr vzorků a zhoršit její vzhled, příliš velká vzdálenost zvýší zatížení na plotové sloupky. Typicky ohrazení krok vybrána v rozmezí od 2,5 do 3,5 m.

Jak bylo uvedeno výše, ve zdivu, jsou stanoveny kovový plot příspěvky hypotéky. Ve výšce asi 2 metry plotu, které jsou umístěny ve vzdálenosti 300 až 1600 mm od základního pouzdra. Po zednické dosáhne potřebné pevnosti na hypoteční Electric připojený prostřednictvím horizontálních náběhy úhlové nebo profilové oceli.

Vaznicemi se samořeznými šrouby pro připevnění konvenční vlnitou profilovaného plechu nebo speciální profilovanou pro plot „Volna9raquo; nebo „Pika9raquo;.

To tvoří základ pro odběr vlnité lepenky. Jak udělat sloupovité, pásy a sloupovitý pásu základy pro plot z vlnitého ocelového plechu na obrázcích a diagramů.

 • Mount Technologie plot z vlnitého

  Chcete vědět, jak správně provádět instalaci plotu vyrobena z profilovaného plechu? Pak je tento článek - pro vás. V něm naleznete celkové informace o uchycení fólie k plotu, zařízení nadace a dalších odstínům.

 • Co profilované opt za plotem?

  Pokud si nevíte, který z mnoha druhů vlnité lepenky se nejlépe hodí pro váš plot - pak je tento článek právě pro vás. Výhody a nevýhody určitého typu plechového profilu, poradenství při výběru, pokud jde o cenu, spolehlivost a design.

 • oprofnastile.ru site - relevantní a užitečné informace o Bent, jeho instalaci a použití, profesionální tipy a krok za krokem pro vás.

  Celý text materiál na této webové stránce jsou chráněny podle platných právních předpisů, u nichž jsou všechny potřebné dokumenty, včetně smlouvy.

  Nicméně, pokud chcete sdílet některé fotografie se svými čtenáři, můžete ho dotisk. V takovém případě jste povinni poskytnout nechráněný článek indexování na hypertextový odkaz na stránku webu, kde byl zkopírován materiál. Na jednom zdroji můžete umístit více než 5 záznamů zkopírovaných z tohoto webu.

  Plot z vlnité lepenky a cihel s rukama - podrobný popis všech montážních prací

  Plot z profilovaných plechů a zděné sloupky s ocelovými uzávěry

  Podívejte se na nejlepší volbou pro ochranu soukromého domu nebo zahradní plot? Poznámka: kombinace plot z cihel a vlnité lepenky. Je to perfektně hodí do jakéhokoli krajiny design webu a architektonického stylu budovy, a zároveň bude velmi efektivní z hlediska nákladů, ale dlouhodobé řešení.

  • palubky - profilovaný ocelový plech potažen barevným polymerem nebo pozinkované pro ochranu proti korozi. Plot z materiálu vynikající spolehlivostí: listy mohou být ohnuty, ale naruší integritu neozbrojené ruce nemožné. Mimochodem, zkažené list může být vždy nahrazena novou (i po montáži celé konstrukce).
  • Trvanlivost plotu vlnité lepenky se pohybuje od 25 do 50 let (To vše závisí na provozních podmínkách). Je třeba poznamenat, že tento materiál má vysokou odolnost proti slunečnímu záření, teplotním změnám, a vlivům počasí, větru a mechanickému namáhání.
  • Široký výběr barev a odstínů To vám umožní vybrat si tu nejlepší volbu, která bude v kombinaci s fasádou budovy a další prvky zahrádkářské oblasti.

  Několik možností barev pažení

  • Ploty z cihel a vlnité lepenky sestaven docela rychle, protože je relativně lehké materiály. Kromě toho, že nevyžaduje zapojení specializovaných zařízení.
  • Zděné sloupy do značné míry zlepšit konstrukci z vlnité lepenky plotů a přidat další pevnost a expresivní.
  • Přelézt plot problematická, protože jeho ostré hrany - hlavní překážkou vetřelci.

  Cihla plot se vytváří postupně se Bent:

  • měření obvodu;
  • Příprava základu;
  • Výroba sloupů;
  • upevnění profilovaných plechů.

  Dávejte pozor! Zabezpečená profilované jedním ze dvou způsobů: v horní části podpěry (tj., V důsledku toho uzavírá další prvky) nebo podpěry (v tomto případě je většinou používán zděnými sloupky). V tomto článku se bavíme jen ještě o nejnovějších metod instalace.

  Druhy profilovaných plechů

  Níže jsou uvedeny některé tipy pro výběr fólie pro stavbu plotu s zděné pilíře. Doufáme, že budou užitečné pro vás.

  • Obecně platí, že jako povlak výrobci profilované plechy použít polyvinylchlorid. To vytváří poměrně silný a silné vnější vrstvy, která zabraňuje mechanickému poškození, oděru a listy odolných proti korozi. Textura může být buď hladké nebo texturou. Nicméně, tento materiál bude slábnout znatelně slábnout během několika let.
  • Také polyvinylchlorid se také aplikuje barvicí listů. Naštěstí moderní nátěrové materiály splňují nejvyšší požadavky na ochranu proti poškození a korozi. Člověk by neměl zapomenout na estetické vlastnosti: sytost barev malované vlnitého je uložena po dlouhou dobu. Navíc výrobci nabízejí, na rozdíl od obvyklých, nadšený, elektrický, citlivé na teplotu povlaky.
  • Přítomnost ochranné vrstvy je třeba na obou stranách.
  • Barva materiálu je nejlepší zvolit barevné schéma z fasád budov.
  • Odborníci doporučují tyto parametry každé části listu: tloušťka - 0,5 mm a více; Výška - C10 - C8.

  Příklad budoucí vzorkování skica

  Takže, jděte na hlavní otázku - jak se plot z cihel a vlnité? Především je nutné určit přesné umístění konstrukce, zvolit odpovídající úroveň základu a pro stanovení tloušťky plotu.

  Izolovat staveniště může být nejjednodušší způsob, jak - na místě budoucích úhlů skříně jsou nastaveny kolíčky, a to je natažené monofilní nitě. Potom pomocí svinovací metr, aby všechna potřebná měření a návrh budoucího oplocení.

  Oplocen oblasti již vyhloubené jámy

  V tomto článku, jako příklad instalace nejužším plotu vlnité lepenky a cihel. V cihlových sloupcích budou lemovat jednu cihlu silný a přední - a půl. Za účelem posílení pilíře profilovaná trubka používá 40h40h2 mm výztuž a každá z druhé řadě zdivo ocelového pozinkovaného omítky ok 25h25h1 mm. Kromě toho, kolony používané s vloženými prvky, zesílené ocelové trubky pro upevnění 80h2,8 mm široký. Brick - "Fagot".

  Profilované trubice 40h40h2 mm

  Předtím, než si postavit plot z cihel a vlnité lepenky s rukama, je třeba se rozhodnout, kam umístit na půdu, vytěženou při kopání výkopu.

  Vezměte prosím na vědomí! 1 kostka půdy při kopání uvolní a zvyšuje objem někde 1.5.

  Je-li možnost rozptýlit extra pozemky kolem budoucnosti plotu se vám nebude vyhovovat, budete muset vzít. Pro tento účel dokonale hodí polypropylenové sáčky (40-50 kg). Na 1 m³ to trvá asi 30 takovýchto pytlů. Velmi pohodlné. Horní ornice (humus) se může nalít odděleně od jílu a zemí. Vynikající hnojivo pro farmy, a navíc úspora na export.

  Často provádět zemní práce obrátit se na bagru, ale v konstrukci objemu plotu půdy nezbytné rýhy není tak velký, jen 3 krychle. Tak vykope příkop vyhloubený prostě nerentabilní a nepohodlné.

  Zkrotit zemní práce bude potřebovat následující nástroje:

  Příprava objemu příkopu 4 m? Půda bez kamenů dva pracovníci vyžadují asi 5 hodin času, s přihlédnutím k přerušení.

  Bednění může být provedeno ihned po výkopu je vykopali. Obvykle je základem bednění uzavřít pouze se k bazální části 10-20 cm pod úrovní terénu. Tento materiál se použije racionální konstrukci Polopenze - je poměrně robustní a levné.

  Vyzbrojeni vrtačku a vruty do dřeva, začne sestavení bednění. Je třeba poznamenat, tlak, který působí na betonové bednění, je poměrně vysoká, ale proto, že deska je dále upevněna pomocí dřevěných mostů a vzpěr z cihel. Udělal to všechno před nalitím nadace, protože má narovnat zakřivenou zadní část desky bude velmi obtížné. Montáže panelů se provádí přímo do výkopu. Vycházíme z horní části desky umístěné podél kabelu příze, který je přetažen na úrovni budoucího základu.

  Rovněž je nutné se postarat o posílení základů. Pro tento užitečný 10mm prutu tyče. Každých 1,5 m svislé tyče jsou umístěny do výkopu. Chcete-li všechny horizontální výztužné tyče stejné vodorovně na obou stranách ve vzdálenosti 10 cm až do výkopu, a také na obou stranách ve vzdálenosti 5 cm od povrchu betonu.

  Rámec výztužných tyčí snadnější shromáždit na povrchu, a pak se spustí do formy je již ve své konečné podobě. Tyče upevněny žíhané průměr drátu 1 mm.

  Rohové trubky nebo posílení cihlových sloupů namontovaných do bednění, jen když bednění a rám z výztužných prutů jsou plně připraveny. Oni jsou vyrovnané pomocí vodováhy a pevných desek.

  Kvalitativně vyrobena bednění a instalace potrubí

  Ready multilevel nadace

  Pod cihlových sloupcích jako nejlepší volba bude pás železobetonový základ. Kontinuální monolitické páska vypadá velmi pevná, a kromě toho nepronikne oplocen část dešťové vody z ulice. Podle šířce základny je lepší, aby učinily totéž jako cihlových sloupcích.

  Nicméně, zde musíme zmínit hlavolam. Často profesionální stavitelé a domácí řemeslníci potýkají s slušné úrovni rozdílů. V tomto případě, jako je například rozdíl překračuje 0,5 m na délku 10 m. V takových případech je jednovrstvé konstrukce základu vede k nadměrné spotřebě betonu. Kromě toho taková nadace může zabránit brány spojovací materiál. Nejrozumnější způsob, jak z této situace - základ pásky rozdělené do několika dávkami různých úrovních nejméně 10 cm.

  Je třeba poznamenat, že tloušťka základu se může rovněž měnit. Například pod základnou sloupce může být plnou šířkou a pod podlahoviny užší. Pozitivní aspekty této varianty - snížení zemních prací a konkrétních úspor. Minus - sestava bednění je podstatně složitější. Bereme například jednotný základ tloušťku.

  S ohledem na hloubku na základně plotové sloupky. Optimální by být vzdálenost, která je rovna hloubce půdy zmrazení výstavby v této oblasti. V našem příkladu tato částka - 1 metr.

  Uvědomte si, že základ je nutné především pro zajištění spolehlivého provozu vrat, která se připojí k hlavním potrubí ve zděných pilířů svařováním. V těch místech, kde bude plot být menší zátěž, to znamená, že pod listů vlnité lepenky, hloubka založení může být snížena až o 50 cm.

  Varování! Tvoří základ by měl být rozšířen na dně jámy. To se provádí, aby působila proti tangenciální síly promrzání půdy, což může snížit životnost plotu a narušit normální provoz dveří.

  Concrete Mixer - velmi užitečná věc na stavbě

  Nyní se pojďme mluvit o betonářské práce, které mají být provedeny při stavbě plotu. Chcete-li ušetřit čas a energii, plnící suterén pod plotem by mělo být provedeno pomocí betonové míchačky. Je lepší dát vedle bednění, aby se nižší táhnout těžký beton ručně.

  To znamená, že postup při míchání betonu v míchačce na beton:

  • Vyhledejte míchačky na beton pod úhlem 35-45º a sutě výplní. Proč potřebujeme trosky? Jedná se o největší agregát a cement a brání mokrý písek tyč na stěnách.
  • Pak budete muset nalít do mixeru přísada do betonu a půl požadovaný objem vody.
  • 0,5 žádoucí štěrkopísek usnul po smíchání s vodou.
  • Po 30 sekundách míchání musí být směšovač umístěn v úhlu 60-70 °, sušit písek a cement se neřídí vlhkého zdiva. Příští rok na podzim spící cement a zbývající písek.
  • Zbývající voda se nalije po míchačka na beton je opět při 35-40 ° C.
  • Celá směs se dobře promíchá po dobu přibližně 2 minut, a když to není viditelné hrudky nejsou smíšeny, míchačka na beton je uvolněn.

  Co je dobré vědět! Ideální nakládání do zařízení, - 0,5 maximální objem. Většina velkých loading gradienty prodlužuje dobu vaření na skutečně kvalitní beton.

  Dále tohoto příkladu betonová směs podle objemu potřebného pro založení plotu cihel a vlnité.

  K 1. část cementu PC-400 se obvykle užívá:

  • 6 drť;
  • 0,7 voda;
  • 3 písek;
  • Provzdušňovací přísada 0,1% hmotnosti cementu.

  Tip! Normal mýdlo dokonale nahradit Provzdušňovače a plastifikační činidla. 10 ml 1 mýdla cementu kbelíku. V tomto případě dostává do betonu bude pohodlnější, a to bude více odolná vůči mrazu.

  domácí mýdlo

  Jak udělat plot z vlnité lepenky a cihel, ne-li po ruce míchačky? Beton lze připravit manuálně. Zde je malý průvodce:

  • Vezměte objem nádobě o objemu asi 100 litrů a plní se do ní jeden cement lopaty a lopaty 3 písku. Míchat v suché formě. Pro míchadla mohou nepořádku zahradní hrábě.
  • Prázdný kbelík nalít 10 ml a doplní se na vrchol s vodou. Na první pohled by měl mít hodně pěny a betonové směsi jen ještě měkčený lepší než pěna bude více. To znamená, že beton bude snadněji míchat a zásobník.
  • Tento mycí roztok smísí s připraveným suché směsi v předem.
  • Když se získala homogenní hmota, nalít do něj 6 kbelíky štěrku a dobře promíchejte.

  Nedostatek hnětení s rukama nad hlavou - hodně času (pro přípravu 100 litrů betonu trvá asi půl hodiny). Kromě toho, v důsledku zvýšeného objemu vody, betonové směsi dostane méně silná. Ale, bohužel, s menším množstvím vody dostat smíšené betonu ručně, je velmi, velmi těžké.

  Po nalití základ, betonové bezprostředně pokryta fólií, aby se zabránilo rychlému vysychání povrchu. V horkém počasí (25-30ºC) úplná je vyjmutí se provádí po asi týden.

  Typicky, místa pro shromažďování vlnité lepenky Laid lícových cihel (např., Jak je na obrázku níže - „Viola“ cihla). Samozřejmě, aby to fungovalo lépe přilákat zkušeného zedník, obkladače a jeho pomocníka.

  Zdicích cihel použit cement, písek malty. Připraven he poměru 1: 3 (opět, tažnost se přidáním tekutého mýdla). Spojky vyrobena postupně - 0,5 m na výšku zdiva 1 den. Ve stejné době, kterým se ve stejném roztoku se plní do mezery mezi sloupci oceli a cihel. Každá řada speciálních vyztuženého zdiva čistých 50h50h4 mm pro větší pevnost.

  . Doporučená vzdálenost mezi zděné pilíře v konstrukci plotu profnastila- ne více než 3 m výška závisí také na následujících parametrech:

  • konstrukce stránkám;
  • oplocení estetika;
  • zatížení větrem;
  • výška profilovaných plechů.

  Chcete-li fólie ve zdivu jsou uvedeny vložené desky rohy (ve středu, horní a dolní tyče). Tři lag by mělo stačit k zajištění tří metrů list.

  Konečné stádium dekorace póly - instalace krytů. Přikládají na příspěvky cihla skončil vzhled, stejně jako chránit je před pádem do vody. Produkoval takový kryt vyrobený z betonu nebo pozinkované a lakované oceli. Životnost vysoce kvalitních produktů ekvivalentní termín pažení služeb.

  Dekorativní a ochranný kryt pro sloupy

  Tip! Rozhodnout se pro betonové víko, to je nejlepší koupit ty, které jsou barevné minerální pigmenty. Pod vlivem vnějších podmínek s nimi bude smýt barvy a jejich barva nebude slábnout s časem.

  Naskládaných na krycích betonových sloupů na cementové malty písek. Chcete-li nainstalovat ocelový kryt, budete potřebovat další upevnění - kotvy, které budou připojeny ke spodní cihly.

  Kryt připevněn ke skříni dokončen a původní vzhled

  V této fázi práce na stavbě plotu může začít poté, co beton usadí do bednění alespoň pár dní. Přechodu z rámového profilu trubky 20h40h2 mm pomocí ručního svařování elektrickým obloukem. Pak to bude stanovena a že profilovaná.

  Zde diagram sestavení takového rámce:

  1. Řez svislých trubek profilu na potřebnou délku;
  2. Dejte štítky na svislých segmentech v místech, kde jsou trubky svařované horizontální (rozpětí 30 cm od každého okraje plot);
  3. Ve vybraných místech dopadení vodorovné trubky svařované na jedné straně;
  4. Úroveň stavební kontrolovat správnou polohu trubek;
  5. Navařovací horizontální trubky úplně.

  Sestava rámu je mnohem pohodlnější pro přepravu dvou párů rukou. Svařovací bude stačit svářečka s maximálním výkonem 6,5 kW. Po svaření rámu je třeba natírat. Vhodné alkydové smalt PF-115. Ale jestli je vidět na potrubí rez, budete muset předem použít konvertor koroze.

  Tento diagram ukazuje, jak musí být ocel umístěny vertikální a horizontální trubky

  Instalace fólie k rámu a upevnění na sloupky

  Celkový program Design

  Poslední fáze výstavby plotu - instalace z vlnité lepenky. Než se dostaneme k jádru věci, to je nejlepší pokrýt základ kartonu, aby nedošlo k poškození spodní hrany profilovaných plechů.

  Pak marker dal štítky pro našroubování šroubů. Měřením Profil trubky 20h40h2 mm vlnité lepenky připojenou ke spodní části drážek prostřednictvím jediného vlny s pozinkované střešní šrouby 4,8h30 mm s pryžovým těsněním. 1 m fólie vyžaduje 6 šroubů. Připojen vlnité plechy překrývaly. Šrouby utáhnout lepší elektrickou vrtačku při nízkých otáčkách. To má zajistit, že řezná hrana šroubu není přehřátí nebo opotřebované.

  Docela pěkné, ekonomický a spolehlivý

  Je třeba říci, plotů z profilovaného plechu a cihel - a ne tak drahé. Takový oplocení trvá dva týdny stavebních prací (bez prostojů) a přibližně 50.000 rublů z rozpočtu. Toto množství se vypočítá na 6 zděné pilíře a délka plotu samotnou 9 m.

  Pokud víte, že po obvodu obklopuje webu, můžete snadno spočítat potřebný počet listů s zděné pilíře. K tomu, rozdělí délku plotu délkou listu vlnité lepenky, které si zvolili pro sebe. Sloupy jsou obvykle umístěny ne více než 3 m od sebe.

  Dávejte pozor! Výška plotu téměř na ně není omezen. Si můžete objednat na listech rostliny, požadovanou velikost. A v případě, že si můžete vytvořit a ready-made plot.

  Celková cena plotu obsahuje následující součásti:

  • cement;
  • přísada do betonu;
  • profilované plechy;
  • tvaru trubky;
  • zpevněné tyče;
  • vázací drát;
  • samořeznými šrouby.

  Mohlo by se zdát, že takový jednoduchý design a vyhlíží velkolepě!

  Potřebné nástroje pro budovy:

  V tomto článku jsme se snažili co nejvíce, aby podrobně popsat proces výstavby plotu vlnité lepenky a cihel. Více informací lze nalézt v tematickém videu, připravené speciálně pro ty, kteří chtějí budovat spolehlivé, trvanlivé, krásné a zároveň cenově dostupný, plot na místě!

  1

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  − 6 = 4