Plot z cihel a kovových piketovým fotografie

Plot kovové demonstrace (evroshtaketnika) vlastníma rukama

Volba oplocení pro web, není snadný úkol - je třeba, aby bylo spolehlivé, odolné, překrásná. Všechny tyto požadavky jsou splněny plotem kovového demonstrace (evroshtaketnika). Vyšplhat to problematická - není ten druh tuhosti. Zlomil „nudný“ - obvykle, fanoušci chuligánství omezena tím, že dvojice ohnutých lamel. Krása, samozřejmě subjektivní kritérium, ale tyto ploty vypadají lépe než ve stejném pevným plotem z vlnitého. Kromě toho, že nejsou tak náchylné k zatížení větrem, které ušetří na pilířích podpory. Další výhoda - oni produvaemost. Obecně platí, že dobrá volba.

Co je kovový plot

Kovový plot z pozinkovaného ocelového plechu. Reliéf vytvořený na list, načež se rozřeže na pás-shtaketiny, na které se vztahuje ochranných prostředků malované. Získané pásky určité výšky. Typicky výška -. 150 až 180 cm pro montáž plotu potřebují více nosné sloupy (obvykle 60 * 60 * 2 mm), je tětiva (dva nebo tři příčníky, které probíhají mezi póly), a spojovací materiál.

Vypadá to docela tuhý

evroshtaketnika tloušťka kovu se může pohybovat od 0,4 do 1,5 mm. Nejběžnější - z oceli o tloušťce 0,5 mm. Shtaketiny šířka - od 80 mm do 128 mm, délka - 2 metry.

P a M - ve tvaru kovových profilů tyčkový

Každý kovový plot s odlišným profilem: P (obdélníkový) ve tvaru písmene M a půlkruhové. Hrany M ve tvaru mají větší proto mají větší tuhost. Ale je zde ve tvaru písmene U, ve které v „zadní“ tvarovaných drážek. Ale v tomto případě, to je těžké říct, který z nich bude tvrdší. S největší pravděpodobností, druhé, a to zejména v případě, že sešívaný hrany.

Každá firma má své profily

1

Půlkruhový mají také větší tuhost, ale obtížné vytvořit a obecně mít vyšší cenu. Pro větší pevnost podél podélných bočních dalších drážek mohou být vytvořeny.

Obecně platí, že čím více drážek, žeber, tím lépe odolává ohybu délce pásu. Ale cena dostane vyšší s rostoucí složitostí reliéfu. Vzhledem k tomu, že je samo o sobě dosti velké, obvykle budete muset hledat kompromis. V každém případě, bar má tak, aby vydržely své pokusy ohnout.

Na co se zaměřit při výběru

Zvolíte-li kovový plot, je vhodné se podívat na navrhované hře žijete. Uvedeno, může mít stejnou tloušťku kovu, a v praxi by se tím, že okrajové pásy z jedné šarže lze ohýbat prst s jinou stranou, jako zaměření selže. To je jeden výrobce. Případ jako kovový strany, a to je zřídka stabilní.

Švy hrana, několik vrstev ochranných nátěrů - to jsou známky dobrého kovu tyčkový

Stále je třeba věnovat pozornost okrajům - to je lepší, když jsou vráceny. Za prvé, je to více atraktivní vzhled, a za druhé, větší tuhost laťkový, a za třetí, ostrá hrana je ohnuta a nemohou přijít k úrazu. Nevýhodou v plotě s válcováním jednoho - za vyšší cenu, protože to vyžaduje zvláštní vybavení a více času na zpracování.

Pokud budeme hovořit o výrobě určitých firem, populární evroshtaketnik velký linka ( «velký Line "), Barrera Grande, "Nova"," TPK Metallokrovli Center», FinFold, UNIX ( «Unix").

Je pochopitelné a způsob malby. Tam je železo plot s oboustranným a jednostranný malby. Pro jednostranné, zadní strana je pokryta vrstvou půdy bez barvení. Má proto Gray. Plotem kovu s jednou stranou edá vnitřní část. Není to tak špatné, - není zřejmé. Pokud nejste spokojeni s touto volbou, nebo koupit oboustranný obraz, nebo malovat sami. Nátěr se „střechu“, výběr správného odstínu. Všimněte si, že malované štětcem kovový vzhled ... ne tolik. Je-li zbraň, vzhled je docela dobrá, i když není dokonalý.

Vypadá to, že „špatné straně“ namalované na jedné straně kovového plotu demonstrační

Také byste měli mít na paměti, že existují dva typy zbarvení kovu demonstrace:

První metoda je mnohem spolehlivější, protože použití technologie vyžaduje speciální vybavení a přísné dodržování technologie. V důsledku takového plotu vydrží zvýšené mechanické namáhání. I v případě, že je poškrábání v povlaku (ačkoli se musíme snažit), kov nekoroduje, protože stále existují ochranné nátěry, které brání korozi.

Polymerní povlak - tou nejlepší volbou pro dnešní den

Práškové lakování, teoreticky, ne horší. Ale pouze v případě, že byl vyroben v souladu s pravidly: na ošetřený kov způsobil ochranný povlak, a na něj - prášková barva a peče se ve speciálních komorách. Ale jde o to, že můžete použít barvy v „garáži“, a nějakým způsobem je možné, aby tam hořet. Výsledkem bude zcela odlišná pouze. Kromě toho tam jsou ready-made listy čínského původu. Malují uplatnit v prodejně, ale často přímo na naivních oceli. Zevně identifikovat všechny tyto nuance nemůže být, a pak je tu sebemenší škrábanec rez. Tak, že polymerový potah více „bezpečné“.

Co může být z kovové plot demonstrační

Kovový plot může to líbí nebo ne, není účetnictví pro vkus. Ale z hlediska praktičnosti, budou určitě vyhraje dřevěné protějšky. Jakmile nastavení, pak se nemusíte pamatovat léta plotu. Není nutné malovat, že mají slušné pohled jako kvalitní nátěr vydrží roky bez viditelných změn. A to je - jedním z důležitých faktorů, které nás nutí přemýšlet o tom, instalaci plotu.

Varianta nepodložené

Na základových pasech

Na základech a sloupců slínku

K dispozici jsou jedno a dvoulůžkové (oboustranný, šachovnice) Způsob montáže pásky kovové demonstraci. Když dvouřadé, hranolky mají na obou stranách řetězce, a tak, aby byly alespoň centimetr překrývají. Proto je vzdálenost mezi pásy by měla být o něco menší než šířka shtaketiny. V tomto uspořádání se pásy na metr plotu vyžadují 55 až 60% více. Ale plot získá téměř neprosmatrivaemye - jen v určitém úhlu, můžete vidět malou část plochy. A to i přesto, že plot není pevná, a všechny „kouzlo“ z pevného plotu vám nebudou ovlivněny.

Způsoby upevnění kovového demonstraci: jedna a dvě řádky

Nejčastěji pásy kolíky vertikálně, ale jsou zde i horizontální metoda montáž - to může být i jednořadé nebo dvouřadé. Horizontální plot vypadá spíše „exotické“. Když dvouřadý (oboustranný) montážní konzoly se získá obecně neprůhledné.

Horizontální železa plotem

Nevýhodou tohoto způsobu instalace, která vyžaduje speciální sloupce a mezilehlé sloupky, které poskytnou požadovanou tuhost. Další detail: pásek typicky produkovat až 180 cm, tím déle si objednat, a to stojí za to peníze navíc. Takže buď stále více Tyče nebo přeplatí vlastní velikost.

Při instalaci v řadě, mezery mezi lamelami se mohou lišit. Přesná vzdálenost je vybrána náhodně, v závislosti na tom, jak „transparentní“ chtějí, aby plot. Ve většině případů, je vzdálenost mezi shtaketinami je 35 až 50% šířky popruhu. Ale to není obvykle přicházejí s méně, a s velkými mezerami.

Při instalaci „šachovnice“, pokud nechcete, aby být viděn pod úhlem svého dvorku, měli pásy pokrývat 50% nebo více shtaketiny šířku. Je-li „prosmatrivaemost“ nedůležité, můžete si dát jim tak, aby se okraje překrývají jen o 1 cm.

Výška plotu se volí v závislosti na přání hostiteli. Chcete-li maximalizovat nádvoří byl uzavřen před zvědavýma očima, délka popruhů by měl být 180 cm. S ohledem na skutečnost, že jsou mírně zvýšené nad zemí, to je dost pro drtivou většinu lidí nejsou schopni se dívat do svého území.

Vybrat požadované výšky

Pokud nemáte jedno, tam bude něco vidět přes plot, nebo ne, můžete si vzít a 1250 mm a 1500 mm. V prvním případě bude plot skončí někde v úrovni hrudníku kolemjdoucí, ve druhé - v úrovni očí nebo o něco níže (přibližné vyrovnání, viz níže), a to je bez základů.

Šířka průchozího svislého plotě kovu -. 200-250 cm je v takové vzdálenosti vykopané pólů a, a potom se připevní mezi dvěma a třemi příčnými nosníky. Tento kříž se nazývá „zpoždění“ nebo „řetězec“. Pro výšky plotu 150 cm je postačující dva příčné nosníky pro vyšší s výhodou tři.

Existuje několik druhů výplňového rozpětí (vzdálenost mezi nosnými sloupy). Nejjednodušší způsob, jak nainstalovat přímý způsob - to je, když jsou všechny proužky o stejné délce. Přes plot může být odeslána ve tvaru písmene U pásek ze stejného materiálu (prodává na stejném místě, kde evroshtaketnik). Kromě estetického zatížení, se rovněž vztahuje na kovové části, které se prodlužuje životnost plotu.

Druhy kovu piketových plotů

Všechny „vlna“ vyžaduje ořezávání většině barů po určitou vzdálenost. „Vlny“ v rozpětí provést v krocích po 50 nebo 25 mm. V kroku 50 mm Výška rozdíl mezi nejkratší a nejdelší tyče významné, ale plot vypadá tenčí. V případě „vlny“ v krocích po 25 mm, nebo s „dvojí vlny“, rozdíl je menší. Horní ořezává okamžitě mnohem méně časté, ale mohou být také nastavit. Pouze v místě „vlny“ zlomenina bude muset oříznout strany a ohýbat.

Při montáži plotu tyčkový kov v centrálním Rusku, doporučujeme instalaci póly profilové trubky 60 mm * 60 (60 * 40 je to možné). Pro příček výhodnější, aby se stejné profilové trubky, ale část 40 * 20 mm. V tomto případě plot přesně stojan zatížení větrem a sněhem.

Při instalaci instalační krok pilíře - 2 metry. V případě dvou příček, se připojuje tak, že okrajové pásy před tím, než bylo 25 až 35 cm od shtaketiny Jestliže je výška 150 cm nebo více, ve vzdálenosti 30-35 cm, kratší. - 25 cm, s výškou plotu nad 1,5 m. lepší, aby se tři protokoly, a to nejen v oblastech se silnými větry. Těsně pod dvěma nosníky je příliš velká vzdálenost mezi zipy, kvůli které pásy se snadno tlačit.

Přibližně vzdálenost nutné namontovat nosníky při instalaci kovové plot demonstrační

Existují dva způsoby uchycení prkna: na šrouby a nýty. Šrouby a nýty instalovány na obou koncích pásů na každém z ramen. To znamená, že v případě dvou příčných tyčí, každá tyč musí být na 4 šrouby / nýty, v případě, tři, pak by měl být přípravek 6 kousky na shtaketinu. Můžete samozřejmě opravit jeden šroub nebo nýt na kříži a nastavte ji ve středu. Ale v tomto případě posunout ručičky shtaketiny snadnější než kdy jindy - a přelézt plot není nutný.

Takže montáž rychlejší, ale je to „čistě dekorativní“ fence

Který z typů upínacích si vybrat? Šrouby lze snadno instalovat - to je jejich výhoda. Ale oni jsou také snadno odšroubovat, že za určitých okolností může být nevýhodou. Nýty vyžadovat více času nastavit, ale také si je mnohem obtížnější. Co si vybrat? Na přední straně plotu či plotu na dlouhou dobu bez dozoru (sezónní zahradní návštěvách), určitě stojí za to dát nýt. Samozřejmě, že v případě, že útočníci se zeptat sami účel bude vyrovnat se s nýty, ale to by bylo obtížné. Při montáži plotu mezi sousedy v domovech trvalého pobytu, je možné stanovit kovový plot na šrouby.

Jak jste si pravděpodobně všimli, kovový plot je vyrobena téměř stejnou technologii jako ocelový plech a plech stojí méně. Z tohoto důvodu mnoho, zobrazí se myšlenka, aby se plotu, propouštět ocelového plechu na proužky. V zásadě to lze udělat, pokud jste schopni snížit hrozně linku bez výraznějších výkyvů. Ale měla by být použita pro řezání kovu Nůžky - rýhovaný nebo manuální. Grinder snížit v každém případě je to nemožné, protože hoří ochranný kryt. Takže práce nebude jednoduché a bude odnést spoustu času. Pokud jste se nebojí, můžete zkusit.

U malých plotů lze nalézt nekonditsiyu ve skladech nebo výrobci

Jaký je absence improvizovaných demonstrační vlnitého ocelového plechu? All zřejmé hrana je hladká jen zřídka, neboť je obtížné dělat ručně. Kromě toho je řez není chráněna a může začít rezivět. Můžete samozřejmě chybět sekcích značka / lak, ale i pro všechny vrstvy tvořené obvykle zcela čistý povrch. To znamená, že slice místa je nejprve nutné odstranit prach (není tak těžké, ale vyžaduje určitý čas), pak další, a odmastit. Pouze v tomto případě bude ochranný povlak být opravdu kvalitní.

Je žádoucí, zavaltsevat okraje - to umožní větší tuhost provizorní oplocení, protože ocelový plech je vzácná forma další reliéfy. On „drží“ formu vzhledem k jeho velikosti a střídání vln.

Kovový plot: cena, fotografie, instalace

Každý plot dvě funkce: na ochranu území a slouží jako prvek dekoru. Plot - karta dům nebo statek. Co návštěvník uvidí jako první. Zároveň tento dekorativní prvek by měl řádně plnit svou hlavní funkci: chrání oblast před vetřelci, lidí a volně žijících živočichů. Kovový plot (jako na obrázku) zvládá oba úkoly.

Analogicky s dřevěným plotem, plot se skládá ze svislých tyčí a vodorovných profilů nosných sloupů (sloupy nejsou nutně vyrobeny z kovu, ale je to výhodné provedení).

Kovové díly plot zpracovaný ochranný polymer. Potah je tónovaná v různých barvách.

Kvůli této vlastnosti mohou být vyrobeny z kovového plotu demonstrace v celkovém designu oblasti: barvě vlečky obalu nebo vyzdívkou, nebo profilované plechové střechy, pro celkový rozsah barev s jinými prvky zahradní architektury.

Je také možné dvoubarevné zbarvení: světlé na vnější straně, klidnější barvy uvnitř.

Stožáry pro oplocení mohou být:

Plot je postavena na následujících základech:

 • piloty, kov nebo dřevo;
 • betonovými sloupy;
 • pás pevný základ z cihel nebo betonu;
 • skládací pás základy.

Při výběru nadace řídí vlastnostmi půdy, výběr sloupců - otázku spolehlivosti, estetiky a ekonomiky.

Skvěle vypadají v kombinaci tyčový plot (jako na obrázku): základnu, základna a podpůrné pilíře cihel, se klene - kovové tyče a shtaketiny.

Ale většina jednoduše sestavit, levné a spolehlivé natolik provedení jsou vyrobeny z kovových tyčí. Často se používá pro tento účel duté trubky, optimální průměr 0,6 metru. Vzhledem k tomu, to je nositelem plotu, důkladně ložisko ponořit do půdy a zabetonovány.

U kovových tyčí plot použití tyčkový profilované trubice, optimálně 2 až 4 cm (další možné).

Shtaketiny - profilované pásy z pozinkované oceli s dekorativním povlakem z polymeru. Barvy: cihlová, červená, zelená, modrá, metalíza, atd. Profil se v různých tvarech.

Horní část lamel - zaoblené, ukázal, ve tvaru trojzubce. To také dělá určité baru ve stylu webu. Na šířku, existují dva hlavní standardy, 10 a 12 centimetrů. Mohou být umístěny blízko u sebe, nebo v intervalech, s různým stoupáním.

Často dodávány plot bezpečnější a lépe skrýt uvnitř pokutového území před zvědavýma očima, vzácný pohled dekorativních a není v rozporu s přirozeným větráním prostoru.

 • Příznivá cena.
 • Snadná instalace.
 • Není třeba pro stálou péči a časté opravy (jako je tomu v případě dřevěného plotu).
 • Možnost opakovaného použití, demontáž a montáž jinde.
 • Metalloshtaketnik není vybíravý o designu webu: plot se hodí stejně dobře v klasickém a avantgardního stylu.

Varování! Metalloshtaketnik sám o sobě je velmi atraktivní pro zloděje. Plotu není demontováno, že je vhodné použít nerozbitné montážní zařízení a svařování.

Cena kovových piketových ploty, závisí na druhu základu, výška plotu, četnosti pásů, ale „board“ standardní výšce (07.01.-08.1. m) stojí 50 rublů, tedy metr plot bude stát v průměru 300 rublů, což je mnohem levnější než cihlovou nebo kamennou stěnu.

Plot nabízí mnoho firem na internetu. Lepší, samozřejmě, vybrat ty, které se osvědčily také.

1. Důležitou etapou v instalaci kovové plot demonstrace - značení. Nerovné řezy, nedodržení intervalu mezi „prken“ povede k tomu, že plot bude vypadat ošklivě.

2. Celková délka Hrazda - obvodový prostor násobí dvěma. Délka jednoho příčného nosníku - vzdálenost mezi nosnými sloupy. Může to být součástí. MAS od 2 do 12 metrů. Optimální vzdálenost mezi podpěrami - 2,5 - 5 m.

3. Hloubka důlků pod póly plotu plotu - asi 0,5 m nebo více. Jámy lze provést pomocí zemnící šneku. Podpěry jsou stanoveny v souladu s úrovní jámy je vyplněna betonem a opravit distanční vložky do betonu stanovila.

4. Je-li třeba podpěrami nebo trámů drtič zpracuje se všemi dřevěnými prvky antiseptické prostředky.

5. Je-li plot instalovat bez uzávěru, přičemž v určité vzdálenosti od spodních latěk okrajových k zemi. Vzdálenost by měla být dostatečně velká, aby se do kontaktu s půdy a podzemní vody nepoškodil materiál plotu, přičemž minimální, že plot nemohl dostat prostřednictvím osoby nebo toulavý pes.

6. Upevňovací prvky - šrouby a podložky, šrouby atd., Kovový plot musí být stanovena na speciální - pozinkované nebo upevňovací body budou tvořit rzi.

Ploty kovové demonstrace: instalace, výběr, cena

Ohrazení, vytvořené z plotu, se může lišit v tvaru, barevné schéma. Je možné měnit vzdálenost lumen. To vám umožní vytvořit atraktivní vzhled plotu, který dokonale zapadá do designu stránek, což je mnohem zajímavější.

Zde je několik fotografií z několika možností.

Toto oplocení je populární. Existuje několik hlavních důvodů.

 1. Skvěle doplňuje krajinu jakékoliv oblasti.
 2. Dá se kombinovat s dalšími zábavnými a stavebních materiálů se podílejí na tvorbě plotů.
 3. Existují odchylky organického kombinace zdiva nebo kamene. Může být rovněž zajímavé podívat se, a jeho kombinace kovu a betonu.
 4. instalace jednoduchost To vám umožní aktivně používat ve většině jednotlivých zemědělských podniků. Spusťte instalaci snadné dokonce má zvláštní schopnosti pro uživatele. Není třeba utrácet peníze na doplacení pracovníků zaměstnaných v instalaci plotů.
 5. Snadná údržba To může být jedním z hlavních důvodů pro jeho masové použití. Také v tomto případě provedeno odstranění existujících vad na tom, vyplývající z provozu. Takové poškození může být způsobeno vnějšími faktory životního prostředí, které se mění v průběhu celého roku.
 6. Spolehlivost. Pokud obsahují velice prvky, spolu s dekorem se stane spolehlivým bezpečnostním prvkem část vniknutí cizích osob.
 7. Je třeba poznamenat, že oplocení umožňuje přistání rostlin přímo vedle stavebních prvků. To je důležité zejména pro majitele soukromých pozemků.

Ceny za kovový plot

Cena je závislá na materiálu a velikosti. To je také důležitým parametrem je tloušťka kovu, ze kterého je vyroben.

Níže jsou uvedeny nejběžnější typy, ceny jsou uvedeny na předměstí, která pomáhá zjistit, kolik položku.

Instalace plotu s rukama

Aby bylo možné provést instalaci je nutné provést řadu po sobě jdoucích kroků.

 1. To je předem připravený stožáry stožáry. Obvykle jsou vyrobeny pomocí kovové trubky nebo desky na bázi dřeva o velké tloušťce.
 2. Také byste měli připravit poměrně úzký velikosti stojan s kovem.
 3. Je nutné věnovat pozornost příčky, , které jsou také vyrobeny z kovu. To je nezbytné nejen z dekorativního hlediska, ale také jako prvek pro vytvoření přídavné struktury tuhosti.
 4. Dále vypočítat délku a výšku.
 5. Po tom, výpočet vzdálenosti mezi svislé prvky, které vykonávaly podpůrné funkce. Zároveň provádíme výpočty na velikosti.
 6. Pre-připravovat na budoucí Billet ploty.
 7. sloupy Spodní úchopná část horké pryskyřice. Tím se odstraní procesy spojené s rozkladem. Z tohoto důvodu je doba provozu je mnohem vyšší.
 8. Nyní bez plevele, trávy plotu budoucnosti.
 9. Příští, natáhnout majáky na území navrhovaného plotu, aby se značka místa, kde budou umístěny póly. Je třeba připomenout, že překlene vzdálenost mezi nimi nesmí přesáhnout tři metry. V opačném případě dojde k prověšení v sekcích, které rychle vedou k neúspěchu.
 10. Trávení jejich instalaci do země. Doporučuje jim nalil konkrétní řešení pro větší spolehlivost. To je důležité zejména pro kovové sloupky.
 11. Nyní, po řešení ztvrdne může začít horizontální vedení pro instalaci mezi sloupky. Musíš si uvědomit, že můžete předem opravit sami řídit, pak namontovat na konstrukčních prvků. Také je zde možnost, když tam je pre-produkční sekce, a pak jej připojit ke sloupkům pomocí stejného průvodce.
 12. Během jeho montážní lišty je třeba připomenout, že vzdálenost by měla být na úrovni šířky jednotlivých prvků. Připevnění totéž se vyrábí jako pomocí šroubů, a pomocí hřebíků nebo šroubů. V situaci, kdy jsou sloupy z kovu, jsou uloženy na vodících rohy, které jsou předem přivařeny k datové struktury prvků.

Ploty z cihel a kovových demonstrace

Tento typ zahrnuje součásti vyrobené tloušťky kovu řádově 4,5 milimetru.

Pro výstavbu potřebné sadu nástrojů, včetně vrtací, šroubovák a svářeče.

 1. Zpočátku je projekt sestaven.
 2. Nyní je třeba namontovat do záběru. Za tímto účelem, v určených místech kopat díry. Oni póly. Dále provádí nalitím základ.
 3. Po základem je připravena provádět zednické přibližně půl metru od založení.
 4. Dále se doporučuje, aby sliznice kovové sloupy cihel. Tím se vytvoří více zajímavý vzhled.
 5. Během jejich vyzdívky musí nejprve připravit rohy na úrovni údajné určování budoucích průvodců. K tomu, že jsou svařeny tak, že poté, co výstupky byly ne méně než deset centimetrů.
 6. nyní provádí montáž horizontálních vodítek. To lze provést i pomocí svařování nebo pomocí šroubů.
 7. Dále namontovány všechny vertikální složky. Tato práce se provádí shurpovorta šrouby. Můžete také použít samořeznými šrouby na kov. To se nedoporučuje montovat svařením, protože to přinese nepříjemnosti při opravách. Nyní plot je připraven k provozu.

Stručně a do té míry, - jak instalovat a montovat.

1

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

+ 58 = 63